Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiús anyukákhoz szól a kérdés?...

Fiús anyukákhoz szól a kérdés? Szerintetek egy 4,5 éves fiúnál természetes, hogy picit letapad a kis kukija?

Figyelt kérdés
Semmi probléma nem volt kisfiam kukijával,szépen feljött,kisebb korától fogva,sőt ő szokta magának felhúzni többször is és sosem volt vele gond.Viszont most észrevettem pár napja,hogy egyik oldalon egy kis helyen letapadt.Szerintetek mitől?Elvigyem dokihoz most,vagy várjak vele,hátha feljön,naponta felhúzom, nézem neki?
2012. ápr. 23. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam 5 éves elmúlt. Mi is ilyen problémával "küzdöttünk"

A doki azt mondta ne parázzak ennyit,semmi baja nincs a kukijának :) nem kell aggódni 12év a korhatár hogy teljesen feljöjjön ..:))))

2012. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Kicsit megnyugtattál most,kedves válaszoló,akkor nem megyünk egyenlőre külön ezért dokihoz,ha beteg lesz és mindenképp mennünk kell,akkor megemlitem a dokinknak a dolgot.Addig meg próbáljuk,hátha feljön majd magától a letapadt rész.
2012. ápr. 23. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen :)


Kitartás és nyugi :)

2012. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha tud sugárban pisilni, akkor nem gond
2012. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már teljesen feljött a kukiján a bőr és újra letapad, én a helyedben orvoshoz vinném.
2012. ápr. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pont ezért nem kel lefejteni a bőrt, mert úgyis visszatapad
2012. ápr. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!