Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ebbe az átmeneti időben...

Ebbe az átmeneti időben mennyire öltöztessem fel a fiamat az oviba?

Figyelt kérdés

Reggel hideg van (2 fok), délután meg lehet sülni.

Ti hogyan öltöztetitek a kicsiteket?


2012. ápr. 23. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Rétegesen. mi gyalogolunk az oviba, és ha melegebb van mint gondoltam akkor leveszek róla 1 réteget. Hazafelé pedig többet.

Ma így ment: trikó, hosszú ujjú póló (ezek rajta is maradtak bentre), vastagabb cipzáras pulcsi, farmer dzseki. Nálunk már reggel is szép idő volt, de ha nem ilyen az idő, akkor még kap egy mellényt is.

Alul farmergatya, fejére pedig a kedvenc kendőjét kötöttem, ami védi a fülét is.

2012. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Reggel a feleségem több ráht ad a fiamra egy vastag pulcsit ad neki egy kabáttal plusz alatta egy póló. Amikor megy érte vagy én megyek érte akkor viszek egy vékonyabb pulóvert magammal és azt adom rá. plusz kabát.
2012. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Farmer nadrág, hosszú ujjú felső, vastagabb pulóver, pamut béléses széldzseki. Ha délután meleg van, a kabátot nem adom Rá.
2012. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rétegesen!

A lányom és a fiam is oviba jár. Mindkettőre adok még nadrágot és pulóvert, nadrág alá pedig nejlonharisnyát. Ebben a változékony és szeles időben nagyon jó. Nem fáznak, mert melegít és délután pedig nincs melegük benne, nem kell vetkőztetni.

2012. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat éves a kisfiam, most nagycsoportos. A vastag nadrág és széldzseki reggel elkel. Oviban bent "tunikában" van és hozzá egy fekete cicanadrágot adok rá, ezt már otthon felveszi a nadrág alá, így reggel amikor beérünk csak a nadrágot kell letolnia. Bent az óvónénik kérésére pólóban és harisnyában vannak a gyerekek, mást nem szoktak kérni.
2012. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt az időszakot utálom a legjobban,mert sokszor tényleg nehéz eldönteni,mit is adjak a gyerekre!Nekem 2 van,a pici bölcsis,a nagyobbik ovis és mi is gyalog járunk.Tegnap amilyen hűvös volt,abból gondolva ma reggel ráadtam mindkettőre a vastagabb kabátot,alatta cipzáros vékonyabb szabadidőfelső,az alatt hosszúújjú felső+atléta.Alulra farmergatyót adtam rájuk,a kislányomnak pluszba még harisnyát-a vékonyabbat-mert a bölcsiben szoknyában van és itthon már rászoktam a harisnyát adni.Fejükre tavaszi vékonyabb kötős sapi,ami a fülüket is védi.Hűvös volt,de nem volt olyan vészes,mint gondoltam.Du.-ra ha jó idő lesz,nem adom rájuk a kabátot meg a sapit.
2012. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 12:22

Mi is gyalog járunk, csak tíz percre van az óvoda. Most elég a farmer vagy adjak alá harisnyát?

2012. ápr. 23. 12:41
 8/9 anonim ***** válasza:
A lányom 6 éves ovis a fiam 2,de viszem magammal az oviba.Nekünk is közel van az ovi,nem adok rájuk már harisnyát.Megnézem milyen időt jeleznek előre.Reggel a fiamon kantáros bársonygatyó,alatta kombidressz,hosszú ujjú póló,vastag pulcsi vagy kabát,sapi.A lányon vékonyabb nadrág(farmerszerű csak nyáriasabb nem vastag)Trikó,hosszú ujjú felső,szőrös belsejű pulcsi.Vagy vékony kabát,de akkor egy kardigán alá.
2012. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

lányom óvodás, fiam bölcsődés. Én még két réteget adok rájuk, az alsó rétegben mennek be. A felső réteg a hazajárós.

Ma: Lányom:

trikó, bugyi, zokni, cicanadrág, hosszú ujjú felső, tréning együttes, mellény, sapka.

Fiam: trikó, alsónadrág, zokni, pamut szabadidő alsó, hosszú ujjú felső, tréning együttes, mellény, sapka.

Ha hazafelé már melegebb van, akkor nem vesznek fel mellényt, sapkát.

2012. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!