Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Átmeneti bélelt kabit adtok...

Átmeneti bélelt kabit adtok reggel a gyerkőcre 8-10 foknál vagy már a télit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 07:03
 1/4 nittababy ***** válasza:
télit
2011. okt. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ma a télit adtam,de kivettem belőle a polár bélést
2011. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy öltöztetem alá.

Ma reggel pl nálunk csak 1,5 fok volt, télit adtam,de többféle téli kabátunk van, és abból a vékonyabbat adtam,alatta vékony polár, alatta meg hosszú ujjú póló.


8-10 fokban átmenetit adok általában, alatta vastagabb polár kardigán és póló (ált. hosszú ujjú).


Borzasztóan bonyolult lett az öltözés így hogy napközben elviselhető az idő, de reggel meg lehet fagyni.

2011. okt. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Átmenetit, pulcsival.

Én nagyon meglepődtem, hogy sok gyereken már télikabát volt ma. Oké, tényleg hűvös van, de azért korainak érzem még a télikabátot. 1 hete papucsban és pólóban jártunk, a fiam pedig még rövidnaci+pólóban is izzadt :)

2011. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!