Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire szeretik a 3-13év...

Mennyire szeretik a 3-13év körüli gyerekek a trambulint?

Figyelt kérdés
Lányomnak és kisfiamnk szeretnék egyet.De nem tudom,hogy megére ennyi pénzt kiadni érte?Az Auchn ban néztem van 2,44m és 30,5m.Mindegyik gyerek imád mozogni ezért gondoltuk,hogy veszük nekik.Délután menénk megvenni nekik .Akinek van ott a gyerekek sokat használják?
2012. ápr. 22. 06:29
 1/8 anonim válasza:
Persze, szerintem örülnének neki. Ömm... hogyha megmondanád hogy a 13 év körüli gyerek fiú vs lány akkor mondanék még valamit. Na de szerintem jó ötlet én örültem volna neki kisebb koromba. A kisebbre vigyázzatok ne hogy leessen. Lehetőleg hálósat vegyetek és onnan magától nem sok eséllyel mászik ki. Remélem segítettem valamit.
2012. ápr. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2,5 éves, nagyon szereti a trambulinját. Amikor megkapta abban akart aludni is :) most is használja napi szinten. Mindenképpen hálósat vegyetek, mert sokkal biztonságosabb, pillanatok alatt megtanul ki-, bemászni és akkor nem kell ott ácsorognod mellette.
2012. ápr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez gyerekfüggő.Nekünk ugyan csak kis méretű van,néha előveszik ugrálnak rajta.Van kinti felfújható ugrálóvárunk,mikor kitesszük,valameddig érdekes,aztán sokáig bele se mentek tavaly se.A rokonságba van olyan mint amilyet szeretnél venni,megkérdeztem,sokat ugrál a 3 és fél éves kislány,sőt oda járnak a szomszéd gyerekek is.
2012. ápr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon örülnének neki!
2012. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ugy döntöttünk,hogy megvesszük nekik a 3m-est.Remélem nem lövünk mellé!
2012. ápr. 22. 09:18
 6/8 anonim ***** válasza:
2,5 éves fiam imádja a kültéri hálósat. Napi szinten használja.
2012. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyoooooon!A férjem most vette meg a 2.44 m-est a kisfiúnk májusi szülinapjára(4 éves lesz).Bárhova megyünk,és van trambulin,alig tudjuk leszedni róla.Ősszel születik a hugi,jövő nyár végén-remélem-már ketten nyúzzák majd.A barátnőméknél is van trambulin-5 éves és 2 éves gyerekeik vannak-és állandóan használatban van.
2012. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2,5 éves a fiam

hétvégén vendégségben voltunk,ott volt a gyereknek egy 120 centis

egyszerűen imádta,alig tudtuk leszedni róla

úgyhogy ő is fog kapni egy 120 centis.mi nagyobbat nem tudunk,panelban lakunk,nincs hova tenni,de ez a méret is elég neki

2012. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!