Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj, ha a 3 éves kislányom...

Baj, ha a 3 éves kislányom nem játszik más gyerekkel a játszótéren?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy 3 éves már szeret a társaival játszani. Oviba jár?
2012. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia, a fiam marciusban volt 3 eves

ő sem jatszik mas gyerekekkel

az ovoda nem oszt nem szoroz, mert ott sem nagyon jatszik :)

(nem egyaltalan nem, csak ritkan. ami haladas, mert egy fel eve ha masik gyerek jott oda hozza, uvoltott, hogy menjunk haza, most mar "nem baj, hogyha mas babak is vannak a minioviban". ) (bar most hogy nott a letszam, azt mondta "annyi gyerek van az oviban, hogy alig férek el" :) (14en vannak, nem tudom szeptembertol mit fog szolni az igazi ovihoz :))


szoval en azt mondom, hogy turelem, elobb utobb fog, csak nem szabad eroltetni, en varom, hogy o akarja, vagy megtalalja a megfelelo tarsat (ketszer a jatszohazban ugy elvolt egy-egy gyerkekkel, hogy csak neztem, hogy ez biztos az en gyerekem? rohangaltak egymas utan, egyutt jatszottak.. imadkozok, hogy legyen a kornyeken egy olyan gyerek, akivel ugyanigy elvan).. szoval szerintem nincs gond, nyugodj meg... en is sokat paraztam emiatt egyebkent.. meg most is szoktam ra gondolni, hogy mikor lesz majd kis baratja, de turelemre intem magam :)

2012. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia ! Kislányom jövő hónapban lesz 3 éves. Annyira szeret egyedül lenni, hogy már én is aggódom. A játszótéren is egyedül szeret, tegnap pl mentünk, csak mi voltunk egy darabig, nagyon jól elvolt. Aztán elkezdtek jönni mások, Ő haza akart jönni. Meggyőztem, hogy maradjunk még egy kicsit, aztán csak elvolt a többiekkel, a végén egy ismerős kisfiúval együtt jöttünk haza , egymás mellett motoroztak. Ő magánbölcsibe jár,ott is egyedül van legtöbbet, de itthon mindig meséli , hogy ki mit csinált, mondott, stb, tehát figyeli a többieket. Szeptemberben Ő is oviba megy, tartok tőle egy kicsit.
2012. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amilyen tapló gyerekek vannak a játszótéren-tisztelet a kivételnek-ne csodáld h nem játszik.
2012. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sógoromék kisfia szeptemberben múlt 5 éves, de a mai napig szívesebben játszik egyedül. Vagy a nagyszüleivel, vagy a szüleivel. De korban hozzáillő gyerekekkel, vagy a 3,5 éves húgával nem szeret játszani. Azt mondja zavarják őt.

Igaz, szerintem a gyerektársaság hiánya nagyban befolyásolta nála ezt.

Az oviban csak délig van, de oda is csak 4 éves kora óta jár. Mivel állandóan beteg, 1 hetet megy, után a 3-at otthon van. 4 éves koráig burokban élt, az anyukája még a játszótérre sem vitte. Inkább vett otthonra hintát, homokozót, csúszdát. :(

Gondolom nálatok erről azért nincs szó.

Szerintem nincs gond a kisfiaddal. A sógoromék gyereke is normális gyerek, azt leszámítva, hogy más gyerekek zavarják. :)

2012. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én óvónéni vagyok:) A három körüli gyerekek még nagyon szeretnek egyedül játszani, nekik az a fontos hogy a többi gyerek közt legyenek egyedül. Szóval hogy legyen körülöttük nyüzsi, de őket még hagyják békén. Majd szépen átalakul ez a dolog, egyenlőre így is tökéletes. Vidd társaságba, aztán ott majd ő eldönti hogy neki mi a jó.
2012. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Utolsónak: Ha óvónő vagy, miért írod az egyelőre szót úgy, hogy egyeNlőre?! Nem jártál iskolába???
2013. dec. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Atya ég utolsó. Te pedig NE menj emberek közé ilyen stílussal. Jobb mindenkinek hidd el.

Nem követhetunk el helyesírási hibát?

Barátnőmmel szakadunk a nevetestol a sok elirt szó miatt.

Humor ember!!!

2023. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!