Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok-fiúk! Látott már...

Lányok-fiúk! Látott már valaki srácokat pamut (esetleg nejlon) harisnyanadrágban bicajozni úgy, hogy még rövidnadrágot is húztak rá? Milyen színű harisnya volt rajtuk?

Figyelt kérdés
Mostanában ez eléggé feltűnő a bringás fiúknál,egyiken még fehéret is láttam. Kezd ez a szerkó divattá válni?Az érdekelne,hogy mulatságos volt vagy meglepő amikor megláttátok rajtuk? Van valakinek ilyen kis története?Minden válasz érdekel,előre is köszönöm!

2012. ápr. 23. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, de ők nem szimpla emberek akik azért bicajoznak hogy egyik pontról a másikra jussanak hanem sportból. és ez ilyen speckó gatya ..
2012. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha tényleg harisnya volt és nem valami más..akkor szerintem az első benyomásom róla/róluk az lenne h "nem hetero?" lehet h nem ilyen válaszra vártál de ezeket a fehérneműket nőknek találták ki
2012. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudod,igazad lehet,de a világ annyit fejlődött,hogy a harisnya már nem csak a nőké.Nézd meg a balettáncos férfiakat,vagy gondolj arra,hogy 2. József,Mozart mit viseltek a lábukon!?Norvégiában például a férfiaknál teljesen elfogadott a harisnyanadrág viselés,mig magyarországon sajnos nem annyira.Természetesen a hűvös téli időkre gondoltam,és a pamutra.Azért jobb a harisnya mert teljesen ráfeszül a lábra,nem úgy mint a jégeralsó,vagy a mackónadrág ami elég kényelmetlen másoknak.De biztosan megvan rá az okuk.Izlések és pofonok!
2012. máj. 27. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!