Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon durva lenne ha lekevern...

Nagyon durva lenne ha lekevernék neki egyet?

Figyelt kérdés
az alattunk lakó gyerekről van szó. 8 éves, még ovis... az anyja szarik rá, a gyerek totál neveletlen és antiszociális. eddig az alattuk lakó öreg nénit akarták kicsinálni, de asszem most mi vagyunk náluk a porondon. pl. tegna este fél 10kor olyan jó 10 mp-ig nyomta a gyerek a brutál hangú csengőnket. előfordul ajtórugdosás, ilyesmi... ha a párom itthon van, akkor ő elintézi a kiscsávót, elég ha rákiabál, és abbahagyja. ilyenkor az anyucit is helyre szokta tenni. csakhogy a párom a héten nincs itthon. ilyenkor komolyabban próbálkozik a kölyök. előfordult, h belekürtölt az akkor 10 hós fiam fülébe és még sorolhatnám. ha nem tudom máshogy leszerelni nagyon durva lenne ha kapna 1 nevelő pofont?
2009. jún. 22. 13:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem más gyerekét ne üsd meg ( tiédet se) de te nem nevelheted más gyerekét. Fel is jelenthetnek érte. Az anyjának annál inkább lekevernék egyet!

Vagy ijessz rá nagyon valahogy arra a kisfiúra hogy többet ne merjen a közeletekbe menni.

De mindenképpen az anyjával rendezném valahogy a dolgot.

2009. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Nyugodtan adj neki!! Utána meg az anyjának! Azt semmiképp ne hagyd hogy a kisfiadat bántsa. Mit mond az anyja ha szóltok neki a gyerek miatt?

2009. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
megérdemelné, de ne adj neki, mert az anyja fel is jelenthet,látja,hogy idegesít, ezért provokál.Talán ,ha nem is "vennéd észre"?!
2009. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem jogos, hátha észhez térül.AZért ne ordibálgasson már egy 10hónapos baba fülébe..
2009. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

hát az anyuka szerint nagyon vicces amiket a fia csinál. szóval alapvető problémák vannak. persze, h a gyermekemet nem verem meg, de foglalkozom vele sokat, és nevelem, h véletlenül se legyen ilyen.

hát erre én is gondoltam, h feljelenthet és ilyesmi. de akkor mit tegyek? mert az anyját egyáltalán nem érdekli, h ki mit mond neki.

2009. jún. 22. 13:59
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Nincs valami házmester féle nálatok?Én nem bántanám de tuti szólnék az anyjának ha nem bír a gyerekkel, a gyámügyisek majd segítenek.
2009. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A gyereket ne! Az anyjának mond meg hogy ha nem hagyja abba akkor szólsz a közös képviselőnek, aztán a nevelési tanácsadónak, mert komoly nevelési problémák miatt a gyerek nem tudja mi az illem.A gyerekre ijessz rá! Ne hagyd!! 8éves ovis??
2009. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok!

Ha annyira viccesnek tartja akkor te is rugdosd meg az ajtaját, nyomkodd meg a csengőjét és fújjál kürtöt a fülébe és kérdezd meg tőle hogy vicces volt-e? Talán ezután megtanulja nevelni a gyerekét.

2009. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérj kölcsön egy komoly képzett kutyát, ha csönget, nyiss ajtót, és támadjon a kutya, persze kosárban. tényleg valami ijesztés kell, ezért meg nem jelenthet fel.
2009. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

sokan szóltak már miattuk, de semmi sem történik... akkor próbálom szóval nevelni:)

ovis igen. elkezdte az iskolát, aztán nem bírtak vele a tanárok, így rövid úton landolt megint az oviban. ott van vki, aki csak rá figyel. pl. sétakor, h ne kövessen el semmit.

szóval akkor próbálom szóval továbbra is:)

köszönöm a válaszokat!!!

2009. jún. 22. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!