Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon durva lenne ha lekevern...

Nagyon durva lenne ha lekevernék neki egyet?

Figyelt kérdés
az alattunk lakó gyerekről van szó. 8 éves, még ovis... az anyja szarik rá, a gyerek totál neveletlen és antiszociális. eddig az alattuk lakó öreg nénit akarták kicsinálni, de asszem most mi vagyunk náluk a porondon. pl. tegna este fél 10kor olyan jó 10 mp-ig nyomta a gyerek a brutál hangú csengőnket. előfordul ajtórugdosás, ilyesmi... ha a párom itthon van, akkor ő elintézi a kiscsávót, elég ha rákiabál, és abbahagyja. ilyenkor az anyucit is helyre szokta tenni. csakhogy a párom a héten nincs itthon. ilyenkor komolyabban próbálkozik a kölyök. előfordult, h belekürtölt az akkor 10 hós fiam fülébe és még sorolhatnám. ha nem tudom máshogy leszerelni nagyon durva lenne ha kapna 1 nevelő pofont?
2009. jún. 22. 13:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
a gyereket azzal ijeszd meg, hogy kihívod a rendőröket. Esetleg ha van rendőr ismerősöd hívd el őt egyenruhában. Nekem bejött egy hasonló esetnél:) Az anyának meg a gyámügyiseket említsd meg. Ahogy már előttem is mondták, esetleg játszd el velük ugyanazt, ez jó ötlet. A kutyás is tetszett:D LOL képzelem ott pisilné össze magát a gyerek :D
2009. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
:)
2009. jún. 22. 22:33
 23/24 anonim ***** válasza:
És ha te jelented fel őket? Erre gondoltál már?
2010. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szerintem jogos lenne lekeverni neki, mert ezt harcolta ki. Akik előttem írták, hogy add vissza a gyereknek mindet, amir csinál, az jó terv, és a rendőrös is. Esetleg hívd be magadhoz kedvesen, aztán mikor senki sem látja, keverj le neki. NE nagyot, csak olyat, ami nem látszik. Végülis nem akarod bántani, csak elijeszteni. - vagyis tőlem bánthatod, az 100% ig bejön.
2010. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!