Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon durva lenne ha lekevern...

Nagyon durva lenne ha lekevernék neki egyet?

Figyelt kérdés
az alattunk lakó gyerekről van szó. 8 éves, még ovis... az anyja szarik rá, a gyerek totál neveletlen és antiszociális. eddig az alattuk lakó öreg nénit akarták kicsinálni, de asszem most mi vagyunk náluk a porondon. pl. tegna este fél 10kor olyan jó 10 mp-ig nyomta a gyerek a brutál hangú csengőnket. előfordul ajtórugdosás, ilyesmi... ha a párom itthon van, akkor ő elintézi a kiscsávót, elég ha rákiabál, és abbahagyja. ilyenkor az anyucit is helyre szokta tenni. csakhogy a párom a héten nincs itthon. ilyenkor komolyabban próbálkozik a kölyök. előfordult, h belekürtölt az akkor 10 hós fiam fülébe és még sorolhatnám. ha nem tudom máshogy leszerelni nagyon durva lenne ha kapna 1 nevelő pofont?
2009. jún. 22. 13:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se üsd meg, csak neked lesz bajod belőle. De ha az anyját nem érdekli, kénytelen vagy a gyerekkel elintézni. Próbáld meg, hogy erősen megfogod (de ne fájjon neki, és nehogy kék foltok maradjanak), és nagyon határozott, mély hangon közöld vele, hogy mi lesz, ha mégegyszer a gyereked közelébe megy. Legalábbis én azt hiszem így próbálnám.

Apuka is próbált már az anyjával beszélni?

2009. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen mondd meg az anyjának, hogy számodra ez nem vicces, és a vicceivel szted sincs gond ha otthon süti el, de titeket hagyjon békén mert keresel vmi gyermekvédelmist, aki rendet tesz NÁLUK.
2009. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
A gyámüggyel való fenyegetés is jó ötlet. Szerintem minden követ mozgass meg, ne hagyd magad!
2009. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%
MENJ ÁT HOZZÁJUK, RUGD BE AZ AJTÓT CSÖNGESS FÉL ÓRÁT ÉS ÜVÖLTS BELE A FÜLÉBE HOGY ELÉG VOLT. UTÁNA RUGD FEL AZ ANYJÁT!
2009. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
az én párom apuka? persze. kb napirendi ponton. az ő apja amúgy nincs sosem otthon, külföldön melózik. ez a gáz, mert ha otthon van, akkor foglalkozik a gyerekkel és olyankor nem csinál ilyesmiket, mert tart az apjától. lehet, h megfogom a karját és elmagyarázom neki, h mit szabad és mit nem...
2009. jún. 22. 14:11
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ige, a te párodra gondoltam, a férfiszó mindig hatásosabb. Meg belegondoltam az én férjem ezek után mit csinálna az ilyen népséggel... Következetesen járjatok a nyakukra minden apróság miatt, és mindig nagyon határozottan. Szerintem az ilyeneknél az is baj, ha látja rajtad, hogy tehetetlennek érzed magad. Kitartás!!
2009. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2009. jún. 22. 14:15
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Én este fél 10-kor, mikor ő végzett, lemennék, fél órát nyomnám a csengőjüket, majd ártatlan arcal mondanám, hogy "biztos nem gond, ugye, mert az ő fia is épp ezt csinálta nálunk..."

Ha beledudál a gyereked fülébe, vedd el tőle és ne engedd el, csak ha te is beledudáltál a fülébe. Ennyi. És ne lássa, hogy ideges lennél, mert arra megy ki a játék.

2009. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
6%
Egy kis kölyöktől így be vagytok szarva?Jó hogy nem mondod a férjednek hogy maradjon itthon mert félsz tőle.Egyébként meg ha megütöd és meg lát valaki te ütöd meg a bokádat.
2009. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
na... nem félek tőle, csak idegesít, h a szép szóra nem hallgat.
2009. jún. 22. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!