Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassem le 4 éves...

Hogyan szoktassem le 4 éves kisláynomat az ujjszopásról?

Figyelt kérdés
Csak és kizárólag este alvás előtt, ill. ha már nagyon álmos vagy fáradt akkor szopja a hüvelyk ujját, de féltem a fogait is és már bőrkeményedés van az ujjacskáján. A Daumexolt ne írjátok mert már próbáltuk de neki meg se kottyant az a keserű íz, ugyanis az összes gyógyszert is beveszi születése óta zokszó nélkül sírás nélkül. Viszont engem már idegesít is ez a dolog.
2012. ápr. 30. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Vidd időben, hamarabb aludni.
2012. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát bocs de ez nem válasz a kérdésemre. Itt az időnek semmi köze a kérdésemhez. Nem írtam hogy mikor rakom le aludni, mert nem ide tartozik. Ha értelmes válaszra képtelen vagy akkor kímélj meg a válaszaidtól! Köszi.
2012. ápr. 30. 23:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Az meselte az eggyik kollèga, hogy a kislanya 6 eves volt mikor leszokatta az ujszopasrol. Mikor aludt bekente az ujjat mustarral. /ami nem izlett neki/. Utana tobbet nem szopta az ujjat! /bocsi az ekezet miatt.../
2012. máj. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te is írtad, hogy akkor szopja az ujját, ha álmos, fáradt. Az ujjszopás testbeszéd. Csak venned kéne a lapot. Az én gyerekem is szopta az ujját, és ez volt a megoldás
2012. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a mustáros ötletet. A lapot szoktam venni, csak az a baj, hogy délután hatkor nem rakhatom le aludni mert akkor elalszik és nem tudom időben lefektetni. Sajnos korán kel mert dolgozom és oviba kell vinnem. Az oviban ő kel fel utólsónak tehát ott is alszik rendesen. Minden nap van egy "holtponja" kb. hat óra körül és ilyenkor kezdi az ujjszopizást.
2012. máj. 1. 12:29
 6/7 anonim ***** válasza:
szia nagyon nehéz róla leszokni én 13éves koromig cumiztam... tereld el a figyelmét mikor bekapja az úját. de az is lehet hogy igy nyugtatja magát
2012. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát persze az elterelő hadművelet megvan de pár perc és újra kezdi :)))
2012. máj. 1. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!