Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinaljunk az ocsemmel?...

Mit csinaljunk az ocsemmel? Hogy nyugtassuk meg?

Figyelt kérdés
Van egy 4 eves ocsikem.Az a helyzet ,hogy minden ejszaka,olyan 2 ora fele felebred es sirva jon be a szobamba.Azt mondja ,hogy van valami a szobajaban.Ilyenkor at kell nezzem a szobajaban az osszes sarkot,be kell nezzek az agy ala stb.Miutan en atvizsgaltam az egesz szobajat,aztan anyukam is at kell nezze megegyszer.Aztan 4 oraig nem alszik el es amig fent van addig ott kell uljon valaki mellette.Nem tudom ,hogy miert fel ennyire szegenyke,de kb. ket hete ez van.A multkor mar az en szobamban aludt de nekem emeletes agyam van es o alul nem akar aludni ,mert azt mondja ,hogy ott elkapja valaki.A multkor meg fent aludt de ejszaka valahogy leesett az agyrol,pedig fel volt rakva az agy szele.Vajon mitol felhet ennyire?Segitsetek!12/F
2012. ápr. 30. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nézett olyan mesét vagy filmet, ahol elbújtak emberek a szobában? Az én kisfiam is egyszer alig akart elaludni és kérdezősködött, hogy bejönnek-e a betörők, pedig csak annyi történt, hogy aznap látott egy kamerát egy házon és azt mondtam neki, hogy a betörők ellen van.
2012. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem ,hogy latott volna.Anyukam nagyon ugyel arra ,hogy mit nez.Mindig egyutt nezik a meseket,filmeket nem is nagyon nez esetleg mesefilmeket.De a multkor mikor mentunk haza az egyik haz udvaran volt egy hamis kutya.Az ocsem meg akarta simogatni,de anyukam mondta neki,hogy nem szabad megsimogatni mert hamis,es akkor megkerdezte ,hogy miert hamis es azt mondtuk neki hogy azert hogy ne menjenek be a betorok.Lehet hogy ezert fel ennyire,de ha megkerdezzuk tole hogy mitol fel mindig azt mondja hogy a csunyaktol.
2012. máj. 1. 00:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem próbáljátok elhitetni vele, hogy nem fog bejönni senki a házba, zárjátok be együtt az ajtót vagy ilyesmi, és ha nincs irányfény a szobájában, vegyetek neki, ne legyen tiszta sötét.
2012. máj. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!