Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg használ a Béres csepp...

Tényleg használ a Béres csepp étvágytalanság esetén? Tapasztalatok érdekelnének!

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 21:28
1 2
 11/17 anonim válasza:
Tolj be propolisz cseppeket,attól megéhezel biztos,nálam működik,bár nem pont erre szedem :)
2012. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kis fiam 2 éves, Avena Sativa 9 CH napi 2x5 golyó csodákat művelt.
2012. máj. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A harombol kettonek nincs egetvero etvagya...keveset esznek ...nem szeretnek enni...vallogatnak...nem eroszakolom ....a gyermekek sem egyformak...vekonyak ...minden rendbe veluk...eszembe sincs gyogyszerekkel meg-ha etvagygerjeszto sem etetni oket....
2012. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ovis és kisiskolás koromban az alultáplált kategóriát súroltam, a dokim azt mondta, hogy még a rizsszemeket is kiválogatom. Ezen úgy megsértődtem, hogy dacból jól meghíztam. Évekig csúfoltak a súlyommal. Ne aggódj érte, egy-két év és rendbe jön. Nem szabad tömni.
2012. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

3as és 12es vagyok.

Én sem aggódtam volna, ha az egész napos étele egy fél karé vajas kenyérnél több lett volna. De ez biztos, hogy nem normális, nekem senki ne mesélje be. Az, hogy egy 2 évesnek elég egész napra ennyi, vagy még ennyi sem. Mert az is előfordult. Ezt is úgy kellett beleimádkozni.

2012. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Béres csepp igen, falánk lett tőle a gyerek, meg ami még látványos volt, az a Protexin Restore (ez probiotikum, kis tasakokban adagolva). Ha nagyon gyenge sovány a gyerek, Nutridrinkkel (bármelyik doki felírhatja, azt hiszem, és akkor 50%ra kapod) is próbálkozhatsz, energiabomba, és mivel kinézetre és ízre is olyan mint egy hagyományos csokis tej (vagy vaníliás, meg van még pár ízben), lehet hogy szívesebben megissza mint azt, aminek gyógyszer-kinézete/íze van. Hátha.
2012. máj. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Kis tesóm nemrég beteg volt,és nem a betegsége miatt,de nagyon keveset evett,de betegségére kapott Béres-t és végül megjött az étvágya is,és már normálisan evett.
2012. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!