Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szénsavas üdítőt mikor adtál...

Szénsavas üdítőt mikor adtál először a gyereknek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
3-4 évesen kb
2012. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szénsavas ásványvizet 2 éves kortól kapnak a gyerekek. Úgy gondoltuk, kóstolják csak meg, úgysem fogják szeretni, aztán tévedtünk. Almalével szoktuk keverni fele-fele arányban, úgy nagyon szeretik.

Üdítőt nem kapnak. Azt hiszem egy kortyot már két-három alkalommal megkóstoltak a mi poharunkból, de tudják, hogy nem ihatnak olyat, csak ha nagyobbak lesznek. Nálunk így nincs ebből gond, mert a férjem és én is szeretjük pl. a citromos szénsavas vizet, néha narancsos üdítőt vagy kólát. Utóbbit max.2-3 havonta veszünk, ilyenkor már harsogják is, hogy "ez a felnőtteknek van".


SAjnos nagy lányom az óvodában már kapott, gyerek szülinap alkalmából. Mérges is voltam, hogy miért azt kell adni... Bár azt gondolom, hogy egy alkalomból nem lesz baja, csak az elv bosszant.


4,5 és 2,5 évesek.

2012. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem most 2 éves a fiam, üdítőt még nem kapott, de anóysoméknál a szódát elő szeretettel issza. Én is azt hittem, hogy nem fogja szeretni, de mondja, hogy - Csipi, kérek még :-) Pár kortytól nem lesz baja. De most jutott esezmbe, hogy 1,5 évesen szilveszterkor kapott kb 4 korty gyerekpezsgőt mikor mi is koccintottunk, így ha azt vesszük kapott már szénsavas üdítőt is.
2012. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. máj. 5. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5 éves lesz a nyáron, és egyáltalán nem szereti a szénsavas innivalókat, még a buborékos vizet sem.
2012. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!