Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árthat a szénsavas viz egy 2...

Árthat a szénsavas viz egy 2 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Sajna nem akarja meginni a sz mentes vizet de a szénavasból bármennyit meginna.
2010. jan. 14. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Akárcsak az én nagyobbik fiam! Vegyél neki enyhét. Szerintem nem árt neki. Én adtam. Ráadásul nm vizet, hanem sima szódát :)
2010. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sok szénsav, meg a felnőtteknek sem jó! Amúgy tök érdekes, mert az én fiam meg pont az ellentettjte. Ha egy picit is szénsavas valami, akkor még ki is köpi. Még a kölyök pezsgőt sem hajlandó meginni. Próbálj neki inkább teát adni, hátha azt megissza.
2010. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk. Kb. két hete belekóstolt apa szénsavas citromfröccsébe, azóta csak "dúván bubisat" kér. :o)

Én is pont ezt kérdeztem, férjem biokémikus, azt mondta, semmi gond, ha kívánja (szemmel láthatólag semmi baja tőle, reggelire is issza, brrr...). Csak a cukros szénsavas innivalókat nem kaphatja, de azt nem is kap! (Kóla, Traubi stb, ezeket még egy darabig nem kóstolja meg... :o)

2010. jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lanyom 14 hos es akkor kapott egy keves szensavas asvanyvizet, amikor meg akartam tanitani hogy igyon szivoszallal. Sikerult is. Imadja azota is. Alig iszik valamicsket amugy egesz nap. Most 14 hos es most tanul inni poharbol. Asvanyvizet szivesen iszik poharbol. Hat persze max 25ml-et. Ennel tobbet nem tudok belediktalni sem. Ha nem szur elegge akkor nem is keri.

Amugy kis szekely csaj, nem feltem, az egesz family asvanyvizet ivott egesz eleteben. (Persze termeszetes asvanyvizet, amit a forrasbol ihattak - nekunk ez lehetetlen mar sajnos)

2010. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!