Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet jól kezelni az...

Hogy lehet jól kezelni az akaratosságot? Nem mindig tudom, hogy most épp szeparációs szorongás miatt sír ha egyedül hagyom vagy csak nem akar egyedül lenni

Figyelt kérdés
8 és fél hós, egyik helyen írják ne hagyd sírni, másik helyen, hogy ne kényeztesd el, viszont nagyon jó színész mert a hisztinél is vannak könnyei, és még ki is nevet ha bedőlök neki? hasonló tapasztalatok? szívem szerint nem hagynám sírni, mert úgy gondolom hogy még akkor sincs késő határokat szabni, ha már érti mit mondok
2009. aug. 8. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Szia.Én nemhogy sirni,nembiztos hogy azért örül,mert jol átvert,hanem,hogy foglalkozol vele.felveszed,megsímogato,esetleg megoldod a problémáját ha van neki.Lehet,hogy csak simán unatkozik,és rád vágyik csak.Ha felveszed megnyugtatod,majd megint leteszed,és eltereled valami érdekessel a figyelmét,nem biztos,hogy ujra rázendit.Szerintem sírni hagyni nem jó ötlet,rögtön felkapkodni se,az középút a jó.
2009. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre, hogy van olyan hét, mikor szépen elvan egyedül is, főleg délelőtt, ez a délutánokra nem volt jellemző sosem. Van, hogy állandóan kapaszkodik, nem enged ki sehova, úgyahogy elvan a földön, ha fohlalkozom vele. Ezek a nehéz hetek. Mikor már erősen gondolkodom, hogy megint miért csinálja ezt, mert kezdek kibukni tőle, azt elemzem, mennyiszer kapkodjuk fel...stb, egyszer csak abbahagyja és újra önállóbb kicsit. Most fogzik, ilyenkor csimpaszkodóbb, szinte semmit nem tudok tőle csinálni, elég nehéz. Ez a szobába beteszem és otthagyom módszer nem tűnik túl humánusnak egy 8-9 hóssal szemben , nem hinném hogy ettől egyedül játszana, inkább kiorditja a lelkét. Valahogy tényleg a középút keresése lenne a helyes, de nehéz megtalálni. A babóm 9 hós kisfiú
2009. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!