Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kisfiam ha szeretne...

6 éves kisfiam ha szeretne valamit és nem kapja meg azonnal tehetetlenül sírni, kiabálni kezd, mit tegyek, hogy tudjon kivárni türelemmel és nyugodtan, szépen kéren?

Figyelt kérdés

Szoktam neki mondani ilyenkor,hogy ha szeretné megkapni ,akkor megkaphatja amit szeretne,de előtte mondja szépen nyugodtan,hogy légyszives add oda anyu és nincsen szükség sírásra ,kiabálásra,többször is figyelmeztetni szoktam és újra kérem,ha nem sikerül kellően nyugodtan kérnie,addig amíg nagyjából elfogadható módon képes kérni.


Nyugtalan,mozgékony,izgága kisfiú,ha türelemmel,szeretettel van kezelve,akkor bármiben együttműködik velem,ha sürgetve ,idegesen kérek valamit,akkor dacosan ellenáll .


Környezetem szerint nagyon türelmes vagyok a kisfiammal,de ennek ellenére mégsem követi az én példámat,hogy szépen kérünk valamit a másiktól .


2012. máj. 6. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
El lett kényeztetve:(
2012. máj. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinálsz, vagy a gyerekkel nem ok. valami. 6 évesen ezt már régen tudnia kéne, ez kb. olyan 3 éves szint. Ennyiből nehéz megmondani mi a gond. De szerintem alapvető dolgok nem működnek jól. Vagy későn kezdted el, az ilyen jellegű nevelését, ezt kb. 1,5 évesen kellett volna csinálnod.
2012. máj. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam,hogy hiperaktív .
2012. máj. 7. 08:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lényegtelen információt hagytál ki....
2012. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt azért írtam,hogy nyugtalan,mozgékony ,izgága .


A hiperaktivitással együtt jár amit leírok és nem is tehetek semmit,hogy javuljon a helyzet ?

2012. máj. 7. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!