Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lemaradtunk a beiratkozásról?

Lemaradtunk a beiratkozásról?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg, hogy itt nálunk április 25-26-án volt az óvodai beiratkozás. Sajnos lemaradtunk róla. Utólag is be lehet menni beiratkozni? Jövő februárban tölti be a kisfiam a 3. életévét.
2012. máj. 7. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ovit, gondolom még be lehet, de hogy fel veszik-e, az kérdés.
2012. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van férőhely, akkor még simán bevehetik. Hívd fel őket mihamarabb, vagy menj be.
2012. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minket tavaly elutasítottak, mondván hogy szeptemberben nem tölti be a 3-at, februárig pedig nem tartanak fel neki üres helyet, évközben pedig nagyon ritkán megy el 1-1 gyerek, akkor is azt veszik fel, aki már betöltötte a 3-at. Azt mondták írassam be a bölcsibe, és kövezkező évben próbáljam az ovit.

Így is lett, Bölcsibe írattam, felvették, most írattam át Oviba, és várom a határozatot, átvették-e.

2012. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én beírattam bölcsibe és oviba is, jövő márciusban tölti a 3-at.

Ha felveszik bölcsibe akkor megy szeptembertől én pedig visszamegyek dolgozni, ha nem, akkor fogalmam sincs mi lesz, mert az oviban a maximum az októberi, novemberi születésű gyerekeket tudják felvenni, bár már azoknak sincs hely.

Én is azt mondom, hogy inkább a bölcsit próbáld!

2012. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk csak azt a gyereket lehet beíratni aki dec31ig tölti a 3. Előjegyzés sincs.

A többi kicsit köv májusban lehet csak.

Hívd fel az ovit, hogy egyáltalán mehetett volna a csemetéd, ha igen utólag mehettek e beiratkozni.

(mi a héten megyünk beiratkozni)

2012. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!