Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anyának érzem magam,...

Rossz anyának érzem magam, sokat vagyok ideges, a gyermekeim nem fognak szeretni?

Figyelt kérdés

5 és 2 évesek a gyerekeim. Mindkettő hisztis, a nagy értetlen, szemtelen, a kicsi dacos, akaratos + egy 72éves mama aki érzékeny,nincs türelme...stb. Én pedig mostanában egyre idegesebb és türelmetlenebb vagyok, kiabálok velük és utánna hihetetlenül bánt az egész! Nem tudom honnan merítsek energiát, ki vagyok merülve. Anyagi helyzetünk rossz, terveink a jövőre nézve mind kezdenek füstbe menni. Lakásfelújítás, nyaralás, autó....stb. Semmit nem tudunk megvalósítani, csak élünk mint a robotok.....tesszük a dolgunk.

Mivel mi nem vagyunk kiegyensúlyozottak, a gyerekek is kezelhetetlenebbek, nehezebb velük, ők is érzik.

A nagy mindig is az apjához húzott, félek a kicsi is el fog tőlem fordulni.Azt nem élném túl, annyira szeretem őket!



2012. máj. 7. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

El kellene utaznod, közeli helyre 2-3 napra EGYEDÜL ! ! !

Tessék megoldani. Fel kell töltődni - és azt egyedül lehet.

Lefogyott az energiád. És hidd el, utána minden könnyebben fog menni. nyomás, csomagolni! :))

2012. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem olyan a helyzeted akkor nem tudsz elutazni, igaz??

Miből is?? Kire hagynád a kölyköket?

Én hasonló cipőben vagyok.. úgyhogy ezek az ötletek nem segítettek sajna rajtam.

Nálunk is rodibálok, sokszro visítok a feszkótól és rossz anyának érzem magam..

Nemrég el kezdtem szedni a sedatif pc homeos bogyót és sokat segített.

Ne aggódj attól még Te leszek az anyjuk és ahogy nőnek kinövik ezeket a bosszantó dolgokat. Okos iskolások lesznek. Velem is kiabáltak, sőt még ki is kaptam h rossz voltam mégis mosolyogva emlékszem vissza és nem úgy hogy miylen gonosz volt az apám /anyám. megérdemeltem és kész.

Kitartás!

2012. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tudom ez nem valasz, de mivel en is pont ezt eltem at anno, rossz anyagi korulmenyek, plusz meg nagyon rossz csaladi allapotok, igy en nem is akarok csaladot. MOndhat akarki akarmit, ez nagy felelosseg, es manapsag nem lehet mar tudni mi lesz holnap. Ez nem a te hibad, biztos vagyok benne, amennyiben az elet kicsit kegyesebb lenne veled, nem lennel ennyire feszult. En megertelek, ne hibaztasd magad, bizz benne, hogy egyszer minden jobb lesz.
2012. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, es amit az elozo irt, hogy szedj spedatif pct, az tenyleg jo otlet en is szedtem anno.probald ki :-))
2012. máj. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A valeriana relaxot tudom neked ajánlani.Nekem sokat segít.
2012. máj. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem aztán nagyon rossz anyám van,nem részletezem miért.Én mégis szeretem a szívem mélyén,még anyák napi képeslapot is küldtem neki,pedig nem érdemli meg.A gyerekbe ez valahogy be lehet kódolva.Te pedig biztos hogy jó anyuka vagy,csak van egy nehezebb időszak.Túl lesztek rajta előbb utóbb.Nincs egy barátnőd akinek jól kipanaszkodnád magad?Nekem ez segíteni szokott.Próbálj velük ne kiabálni,ez valóban nem vezet jóra.Ha ideges vagy vegyél erőt magadon öleld meg őket,és kiabálás helyett mond el nekik szépen ami miatt kiabálnál.Én is hasonló helyzetben vagyok sajnos,és voltam is már.Találj valami hobbit amit akkor csinálhatsz amikor ők alszanak,az az 1-2 óra csak a tiéd legyen.Nem kell elmenni(én se tudnék)olvass,horgolj,én pl. kertészkedem ez kikapcsol teljesen.Remélem jobban leszel.
2012. máj. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kicsit, ahogy olvastalak, a saját anyám jutott eszembe. Ő is ilyen volt, mint te is írtad. Én is apámhoz húztam, eléggé. Ő kiszámítható volt, anyám sosem tudtam megfejteni, mikor akad ki legközelebb. Néha kicsi dolgok miatt is a plafonon volt, néha nagyobbakat sem vett fel. Utáltam ezért. Felnőttként megbékéltem már. De a mai napig nem jó a viszonyunk. Nema zért írtam le ezt neked, hogy kínozzalak, vagy rontsak a helyzeteden. De ez az igazság. Még időben észbe kell kapnod, és megtalálnod magadnak a kikapcsolódási lehetőséget (még akkor is, ha ez napi fél óra séta), mert nagy ára lesz, ha nem tudod máshol levezetni a feszültséget, csak a gyerekeken. AZ pedig, hogy egy kb. 5 éves gyerek szemtelen, a szülők felelőssége. Nem csak "érzi", hogy mi történik. Ellentétes jeleket kap, és ez összezavarja. Néha lehet, amit máskor nem, néha tiltod, ami máskor csak enyhe tiltást jelent, vagy épp még belefér. Nem szemtelen, csak megpróbálja, amit a múltkor még úgy ahogy engedtél. L28
2012. máj. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amit írtok homeopátiás gyógyszert, hol lehet kapni, gyógyszertárban?
2012. máj. 8. 08:10
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen,gyogyszertarban.De nekem pl.a citromfu kapszula valt be,Rossmannbol,attol nem voltam almos.minden jot kivanok Nektek!
2012. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Napi 1 szem Magne B6 Extra segít,hidd el.

Én is szedem.Nekem 4 gyerekem van és egy 20 éve fekvőbeteg nagymama akit ápolok 20 éve.

2012. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!