Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még olyan anyuka akinek...

Van még olyan anyuka akinek majdnem 2 éves gyereke éjjel vagy 2-3szor felkel cicizni?

Figyelt kérdés
együtt alszunk, nem fáraszt, nem gond nekem, azt viszont nem tudom hogy normális dolog e. nem mondtam senkinek, mindenki úgy tudja h már csak a déli és esti elalváshoz kell a cici,de ennél jóval többet szopik, egyenesen imádja, csorgatja a nyálát utána és még fokozhatnám.ugye nem árt a kislányomnak? emellett rendesen eszik is, igaz inkább a leveseket kedveli, de naponta bekap néhány falat húst is, gyümölcsöt is eszik rendesen, viszont tehén tejet nem, csak natúr johgurtot vagy aludttejet. édességet nem kap, illetve húsvétban evett egy kis csokit, de elhanyagolható:)

2012. máj. 9. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a sokáig szoptatott gyerekek között szerintem nagyon sokan szopiznak anyuval éjjel is. Az enyém mondjuk csak egyszer, de volt időszak, hogy nagyon szarul aludtam, mert hasonlóan hozzátok, többször odabújt hozzám. Ártani nem árt neki, de érdemes végiggondolni az elválasztás lehetőségét. Magától szerintem nem fog elválasztódni egyhamar, és nagyon fárasztó lehet ez már neked, és a párkapcsolatnak sem tesz jót. Ezt magamon is tapasztalom. Előbb-utóbb úgyis a saját kiságyába kell szoktatni, és jó ezt még ovi előtt megtenni, hogy ott se legyenek gondjai. És ja, én sem szoktam reklámozni ezt, mert sokan bántanak miatta. Igyekezni kell nem foglalkozni vele.
2012. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%

" egyenesen imádja, csorgatja a nyálát utána " --ez fájt.


persze, normális, sőt többször kellene szopnia. légyszi szoptasd még 4 évesen is és aludj vele 10 éves koráig, különben nem fog eléggé kötődni hozzád. igen, ilyen kicsi gyereknek még bőven szüksége van anyatejre.


remélem, megfelelt a válaszom.

2012. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy zajlana le egy elválasztás:( volt hogy megpróbáltam, mondtam neki hogy nem kapja, de borzasztóan kiborult.

nem hiszem hogy nem kötődne hozzám ha nem szopna, hisz anya szeretete nem=cici, ő az italt mint olyan szereti és az hogy igy alszik el nem szokatlan, más gyerekek cumival alszanak el vagy ujjszopással, mégse akadnak ki ezen az emberek. sajnos még pár hónapig nincs lehetőségünk külön szobába tenni és azért maradt velünk egy szobában, ágyban mert épitkezés alatt áll a ház és egy konyhában élünk

2012. máj. 9. 17:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged nem zavar, akkor nem baj. Nálunk is hasonlóan van, bár a fiam csak 1-szer kel, ő is majdnem 2 éves.
2012. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

4. vagyok.

És a 2. válaszolónak üzenem: miért nem lehet elfogadni, hogy más nem úgy csinálja, ahogy te? Miért kell állandóan kötekedni? Oké, te nem szoptattál sokáig, de ettől még nem kéne parasztnak lenni, már elnézést... Másrészt pedig ismerek olyan 6 éves gyereket (nem egyet!), aki cumisüvegből iszik, és egész nap cumizik. És azon senki nincs kiakadva...

2012. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Kisfiam 20 hónapos koráig szopizott éjjel 1-2x, néha 3x is. Magától hagyta el egyik napról a másikra.
2012. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Nyugi az én fiam 3lesz augusztusba,és rengeteget szopik...:) De én nem bánom...probáltam már leválasztani,de megszakadt a szivem,igy ugy döntöttem,majd magától ha akar...:)
2012. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a fiam 2,5 éves koráig szinte 1-2 óránként felkelt este szopizni. Amióta leszoktattam, jobban alszik éjszaka. Igaz, így délután nem tudom elaltatni. De összességében még talán így is többet alszik, mint azelőtt.
2012. máj. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én fiam is kététves, és napjában többször cicizik, egyelőre nem szoktatom le, majd júliusban újrapróbálkozom, akkor már táppénzen leszek (terhes vagyok).Engem néha zavar, de a bölcsiben azt látom, hogy a gyerekeke háromnegyedének egész nap cumi lóg a szájukból, tehát nyilván, hogy van egy általános igény az anyát pótolni, magukat megnyugtatni-ki cicivel, ki cumival.Mondjuk az én fiam mindent eszik, és keveset szopik,mert tejem az már alig van, de ugyanúgy kéri mint régen.nekem sem volt még eddig időm, energiám a leszoktatáshoz, de érzem,hogy itt az ideje, és meg kell lépnem ezt a lépést.
2012. máj. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

aki leparasztoz engem, annak a válaszát nem törlitek, csak azt, amelyikbn megvédem magam????????????

milyen eljárás ez????!!!!

2012. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!