Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébredhet fel majdnem 5...

Miért ébredhet fel majdnem 5 hónapos babám éjjel, aki 3 hónapos kora óta átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés

Most csinálja először. Kábé 20 perce ébredt fel először arra, hogy köhög, most az előbb megint felébredt, áthoztam, pelenka száraz, nem akar enni. Visszatettem, mert a karomban is sírt, csekkoltam a hőmérsékletét, normális értéken belül van. 2 perc alatt visszaaludt,de 5 percenként felsír (inkább nyávog) de csak egy pár másodpercre.

Sokat aludt napközben. Most jövök kifelé egy betegségből. Makacs lázzal járt. Köhögök, taknyos vagyok. Tegnap már csak hőemelkedésem volt. Ő eddig nem kapta el. Nátha kezd múlni.

Fogzást még nem vettem észre rajta. Lehet, hogy az? Amióta lefektettük tegnap este, halkan nyöszörög álmában.


2010. dec. 17. 04:16
 1/1 anonim ***** válasza:

lehet egy kezdődő betegség, de lehet a fogzás is. figyeld tovább. ha nem akar enni, köhög, továbbra is sírdogál, nyöszörög, feltehetően a torka fáj.

mi úgy jártunk, hogy miután majdnem kigyógyultam a náthából, még lázam se volt, azután lett beteg a lányom. egy egész délutánt sírt, akár mit csináltunk vele, nem lehetett vígasztalni, majd be is lázasodott...

a fogzás egyébként nem csak akkor fáj, ha már előbújik a fog, hanem korábban, amikor a fogcsírák mocorognak odabent. ilyenkor feszül az íny, illetve viszket. legalább is állítólag.

2010. dec. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!