Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van kedve valakinek 3 különböz...

Van kedve valakinek 3 különböző kérdésre egy kérdésben válaszolni?

Figyelt kérdés
az első kisfiamnak rossz minőségű pelus miatt csunyán kicsipte a pisi a combját és a nemi szervét halottam idös aszonyoktol hogy nincs rá jobb gyogymod mint a disznó zsír ez igaz? én hihetetlenek tartom a második kisfiamnak a kukiján csak félig jön fel a bőr 18 honapos késöbb még feljön magátol vagy mit lehet vele tenni? a harmadik hogy kisfiamnak két ujjnyival nagyobb a lépe és a mája megy a hasa és náthás is lehet hozzá köze? vagy komoly baja lehet? köszönöm a segitséget
2012. máj. 11. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A kicsípésre már kaptál választ, kipróbálhatod a zsírt is bár az nem erre való.

A kukac bajt mutasd meg dokinak, mert lehet, hogy le van neki tapadva.

A hasmenésnek és a lép nagyobbodásnak SZERINTEM semmi köze egymáshoz. Mindkettővel dokihoz kellene menni.

2012. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom kérdésre a válasz: vidd el az orvosához. Ezek nem olyan problémák, hogy kicsit náthás a baba, mit tegyek?
2012. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Disznózsír helyett a neogrnormont ajánlom,de végülis kipróbálhatod,bár nem hallottam mégg róla.A kukac-ügyben még nem kell doki,nem csinálnak ilyenkor még semmit vele.hasmenés mióta?mennyire?léphez,májhoz nem hinném,hogy köze van.
2012. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó köszönöm normális válaszodat a disznó zsirral kapcsolatban nekem is kétségeim voltak a hasmenés kb 1 hete tart de csak napi 1x max 2x de nagyon higat a kukival akkor mit csinálhatnék h feljöjjön?
2012. máj. 11. 13:33
 5/11 anonim ***** válasza:
szia!a barátnőm éppen tegnap vitte 20 hónapos fiát kuki-ügyben dokihoz,innen tudom,hogy nem csinálnak vele semmit.Az ő dokijuk azt mondta,csak 3 éves kor felett műtenek fitymaszűkület miatt,és,hogy egyenlőre ne csináljon vele semmit.Ilyenkor még alakulhat.Esetleg ha fájna neki,akkor mutasd meg,addig felesleges.A hígabb kaki lehet fogzástól is,adj neki pár nnapig normafloort,vagy ittas vele(ha durva)Smecta-port.minden jót!
2012. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Annak idején az én kisfiam fenekére is a disznózsírt ajánlották, én nem mertem bevállalni. Inkább hagyd pelus nélkül, hadd levegőzzön a bőre. Tedd olyan helyre, ahol nem baj, ha bepisil, pl parketta, és olyan valamit teríts alá, amit nem sajnálsz (ne perzsa szőnyeget). Amennyit lehet legyen szabadon a feneke. Egyébként nálunk a neogranormon segített még.


Vigyázz a húzogatással, ráérsz még. Óvatosan csak annyit, amennyit a bőr enged - bár megoszlanak a vélemények. Nincs még baj szerintem, később majd felhúzza neki egy urológus.


Erre nem tudok válaszolni. Inkább orvost kérdezz.

2012. máj. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a popsira a sudoceme-t. Annál jobbat nem találsz. A kukit óvatosan húzogasd mert ha sebesedik azzal csak kárt csinálsz. az utolsó dologgal pedig menj orvoshoz. Honnan tudod hogy nagyobb a lépe meg a mája?
2012. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A zsírt én nem vállalnám be. Inkább Sudo, vagy gyógyszertári keverős popsikrém.


Kuki: A fiam 16 hónapos és csak félig jön neki hátra, pedig 2 hónapos korától húzogatjuk, orvosi tanácsra, 15 hós státuszon azt mondta a doki, teljesen jó ez így, ebben a korban még nem kel hogy teljesen hátra jöjjön. Fürdés közben óvatosan húzd hátra neki, amíg a bőr engedi. 3 éves kor fölött szoktak csinálni valamit, de a letapadt bőr egy egyszerű krémes kezeléssel meg lehet majd oldani, ha addig nem jön hátra teljesen.


hasmenés: én indulnék az orvoshoz. 1 hét sok idő, még ha csak napi kevésszer is megy a hasa, szerintem a májnak meg a lépnek vajmi kevés köze van ehhez, viszont egy bacit vagy vírust jobban el tudok képzelni. A fiammal tavaly 1 hónapig szenvedtünk egy vírusfertőzéssel. Kezelni kell, minimum napi két normaflor, smecta por, diéta, Hipp ORS, de a doki többet tud mondani.

2012. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia. Már írtam az előző kérdésedre a máj és a hasmenés ügyében. Vidd el dokihoz és labor, széklettenyésztés után okosabbak lesztek. A zsírt én se vállalnám be, nálunk a peru balzsamos neonatorum gyt keverék vált be. A fütyihez pelenkás korban nem nyúlnak hozzá,csak akkor ha a pisilés nehézkes és nem tud ívesen pisilni,mert annyira le van tapadva. 2fiús anyuka
2012. máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Most biztosan le leszek pontozva!

Nagynéném is mindig a disznózsírt mondogatja nekemazt a fajtát ami fehér.Én ugyan nem mertem kipróbálni,de ő az unokáján ha kipirosodott a feneke mindig azt használta és gyönyörűen helyrehozta,és nem lett tőle semmi baja.

A másik két kérdésre én is az orvost javaslom.

2012. máj. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!