Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermeketek mennyi idősen...

Gyermeketek mennyi idősen tudta lecsavarni krémek tetejét?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 2 éves és még nem tudja.Húzza felfelé vagy odavissza tekergeti.Ez baj?
2012. máj. 12. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

A fiam alig múlt 1 éves, és a sudokrémmel kikente magát és az egész ágyát, szőnyeget...


1,5 évesen az én samponommal próbált hajat mosni (lecsavarta a kupakot, nem a pattintós teteje volt), persze iszonyú üvöltés lett belőle, mert az egész üveggel a fejére öntötte, és csípte a szemét...


Egyébként szerintem nem baj, hogy még nem tudja, majd megtanulja, inkább örülj neki, hogy még erre nem kell figyelni. :D

2012. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,3.5 éves a fiam,de szerencsére nem került ilyesmi a keze ügyébe.
2012. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a nagy még most sem, 3,5 éves, a kicsi meg még kettő sem volt, bármit lecsavart, a gyerekzártól a körömlakkig bármit kibontott.
2012. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sudocremet nem kell csavarni, annak csak pattintott a teteje...:D az ilyeneket kb 2 eves kora ota tudja, a csavarosokat 2-3 honappal kesobb tanulta meg. Szerintem orulj neki, hogy nem tudja meg, vagy nem csinalja..:D
2012. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Manókám 1,5 éves, de már letekerte a kólásüveg kupakját, még jó, hogy már üres volt az üveg. Kiitta azt a pár cseppet :)

A pattintós dolgokat imádja, Ő is megfürdött Baba tusfürdővel :)

És a popsikrémet is kinyitotta, meg akarta enni.

Egyáltalán nem baj, hogy a tiéd nem tudja. Tudná Ő szerintem csak nem jött rá, vagy nem leste el.

2012. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2,5 éves a fiam, 2 éves kora előtt 1-2 hónappal már tudta ezeket, Vanish-t ő szokta beleönteni a mosógépbe.
2012. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Masfel evesen mar boven lecsavarta az uvegek kupakjat, most ket eves, mindent le es vissza tud csavarni.
2012. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!