Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek évszakváltással születt...

Akinek évszakváltással születtek a csemetéi, az összes ruhát le kellett cserélni?

Figyelt kérdés
A kisfiam nyári a mostani baba téli születésű lesz... Az összes ruhát, cipőt le kell cserélni vagy van ami menthető?!
2012. máj. 12. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez majd akkor derül ki, ha meglesz a baba. Barátnőm gyerekei között majdnem félév van, de mivel a kisfia jelentősen nagyobb baba volt, mint a kislánya, hiába volt a kislány idősebb télre, mint előtte a kisfiú, simán jó volt rá egy csomó minden (anorák például). Szóval amíg nem látod a kicsit, ne cserélj le semmit!
2012. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Igen, ezt majd te látod, amikor megszületett a kicsi. Nem is értem hogy lehet ilyen butaságot kérdezni!
2012. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fiam őszi, a lányom kora tavaszi.

Az első időkben pár darab bodyt és rugit tudtam a lányomra adni, a fiam ruháiból. Aztán semmit.

Viszont ahogy nőtt a lányom egyre több ruhát tudtam ráadni a fiaméból, olyan 68-74 es mérettől.

Azok a szandik, amiket a fiam kinőtt, a lányom télen tudta bentinek hordani. Edzőcipőt is. A téli cipőkkel vagyunk bajban ... bár ha a lányom lába ilyen tempóban növekszik, ami csizmát hordott a fiam 2 évesen, a lányomnak 3 éves korában jó lesz.

Mindig arra törekedtem, hogy legyenek unisex ruhák is, így kisfiú-kislány is hordhatja.

Most 4 és fél, és 2 évesek.

2012. máj. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.. akkor még tartogatom, nem adom oda senkinek.
2012. máj. 13. 07:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem napra pontosan ugyanakkor születtek a gyerekeim, mégis kevés ruha volt, amit örökölhettek egymásról, és nem azért, mert az első lány, a második fiú. Annyira eltérő a növekedésük, hogy kevés ruhát tudok egyikről a másikra adni.

A barátnőm fiai közül az első nyári, a második téli és mégis rengeteg cuccot tudnak örökölni egymásról. Szóval előre nincs garancia semmire. Ha megszületik a picur, majd látod, ő hogyan nő.

2012. máj. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!