Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Göndör haju gyerekek anyukái!...

Göndör haju gyerekek anyukái! Mikor kezdett látszódni hogy göndör haja lesz a babának? Egyenes hajjal születtek ugye?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik lányomnak loknis a haja,és neki az elejétől kezdve látszott,h hullámos lesz.A sima hajú tesóihoz képest főleg látszott a különbség.
2009. dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyenessel született, amikor leváltotta a babahajáté s kezdett nőni az új, akkor látszott, h göndör. kb 8-9 hónapos lehetett.
2009. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak mikor megszületett elég nagy és egyenes haja volt.Pár hónap múlva ahogy nőtt úgy göndörödött.Most 16 hónapos és úgy veszem észre hogy csak az alja kunkorodik vissza,bár ha frissen van mosva az egész göndör.Kiváncsi leszek hogy ha megnő igy marad e, vagy elhagyjuk majd a loknikat..ezt nem szeretném:)
2009. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam egyenes,fekete hajjal született,most 19 hós,és csupa lokni a haja(ráadásul szőke)...simán kislánynak nézik.Az én hajam ilyen,igaz,barna,nem szőke(utálom is,de nagyon a göndörségét)
2009. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a saját hajamét,nem a kicsiét.
2009. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
85%

Szia! Nem vagyok anyuka, de ez a kérdés szempontjából szerintem mindegy.

Ha a baba haja nem göndör, akkor valószínüleg az is marad.

De ha nem göndör hajjal születik, és kiskora alatt sem lesz göndör, akkor is megvan rá az esély, hogy serdülőkorában begöndörödik. (nekem és a nővéremnek is akkor kezdettt)

mindenesetre, szerintem a göndör haj áldás, ha tudod kezelni. a göndör hajú gyerekek szerintem nagyon bájosak. :)

2009. dec. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
hát, az én kistesóm is gödör hajjal született, és aztán egyenes lett
2009. dec. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem kb 8-10 éves koromig egyenes hajam volt, és mostanában göndörödik, csigás nagyon. kisbabaként még szerintem nem lehet megállapítani, hogy milyen lesz a haja nagykorában.
2010. máj. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!