Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjszakai szobatisztaság 4 évesen?

Éjszakai szobatisztaság 4 évesen?

Figyelt kérdés
Fiam nyáron lesz 4 éves. Nappal teljesen szobatiszta, de éjszaka még nem. Néha még az ebéd utáni alvásnál is becsorog. Éjszaka még pelus volt, de pár napja levettük, hátha. De sajnos rendszerint bepisil még, van hogy 2x is öltözködünk. Most azt olvastam, hogy ez még teljesen normális, a kis agya még nem készült fel rá, és erőltetni sem szabad mert az árthat. A kérdésem már csak annyi, hogy ezek után tegyem rá vissza a pelust éjszakára? Hasonló tapasztalatok?
2012. máj. 12. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd vissza rá. Az én kisfiam is már elmúlt 4 éves, amikor éjjelre is szobatiszta lett. Nehéz, de ki kell várni.
2012. máj. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy add rá éjjelre a pelust. Neki sem jó, hogy éjjel öltöztetni, ágyneműt cserélni kell.

A 4 éveseknél még belefér. Barátnőm lánya szept-ben volt 4 és még mindig pelusos éjjel. Na bumm, lassabban érik.

2012. máj. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is így gondoltam. Azért nem izgulok hogy még bepisil, csak nem voltam egészen biztos benne hogy jó e ha most meg visszaadom rá.
2012. máj. 13. 07:30
 4/4 anonim ***** válasza:

És egyáltalán nem ébred fel éjjel? Kisfiamról is levettük a pelenkát és 98%-ban, felül az ágyban és mondja nagyon álmosan, hogy pisilnie kell.

Szóval képtelen fizikailag kimenni, mert szinte alszik, így a párom kikiséri pisilni 1x. Így reggelig száraz marad az ágy.

3év4hós

2012. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!