Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves 4 honapos a fiam, már...

2 éves 4 honapos a fiam, már jelzi, h éjszaka ne adjak pelust neki. szerintetek bepróbáljam? Nem korai?

Figyelt kérdés
nappalra,már tavaly szept.ota szobatiszta.beszélni nem beszél,csak mutassa a kukaccát ha pisilni kell,néha egyedül is ráül a bilire,de általába velem.ha kakilni kell,mondja kaka.nemtudom jo ötlet e éjszaka,gondolom mindig fog kiabálni,h anya ,és akkor pisilnia kell és nem alszunk.szerintetek?

2012. máj. 10. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak akkor venném le róla, ha reggelre már száraz marad a pelenka. Vagy ha éjjel sem pisil bele, hanem szól.
2012. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 B.Kiki válasza:
52%

Szia!


Gumi lepedőt ajánlom,nagyon jó,és ha esetleg becsorogna neki este,nem ázik el az ágy:) Valamikor el kell kezdeni a pelus nélküli alvást, és mivel ő kéri próbáljátok meg, lelkes lesz,ami sokat segít:) Sok sikert!

2012. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha Ő jelzi, hogy nem kell, akkor ne adj rá! Ha meg "baleset" lenne, nem kell megijedni, ez elő fog fordulni, de csak pár alkalommal. :) Ha nappalra nem kell pelus, akkor éjszaka sem lesz gond szerintem. Próbáld meg! Sok sikert hozzá!
2012. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a fiam 2 eves kora ota agytiszta, es csak most kezdett el szobatiszta lenni (3 mult).. en levennem, parszor bemegy, de nem sokszor


szerintem a szobatisztasag akarat kerdese, nem szabad eroltetni sem, meg letorni sem..szoval kiprobaljatok, ha haromnal tobbszor egymas utan bemegy egy heten, megbeszelitek, hogy meg korai. egyebkent meg tamogasd, szerintem tuti menni fog, mert o akarja :)

2012. máj. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!