Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora paplan szükséges egy...

Mekkora paplan szükséges egy 3 évesnek? Hol érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Ikeában néztem, de ott egyedi méretek vannak. Máshol vett huzatok nem jók rá, pedig szépek nagyon. Viszont paplant azt nem találtam a gyerekosztályon. Hol lehetne még szétnézni?
2012. máj. 13. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Paplant vagy huzatot akarsz venni?

Mert a jelenlegi paplanra vegyel kicsit nagyobb huzatot, ha van otthon varreogeped es kicsit tudsz is vele varrni akk nem tart sokaig atalakitani sztem. En is szoktam ilyent csinalni.

Ha meg paplant akarsz venni akk sztem vegyel felnott meretet, arra is lehet szep gyerekeknek valo mintas huzatot kapni, es kesobb ha no a gyerek sem kell lecserelni max ha tonkremegy:)

2012. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 2,5 éves korától felnőtt paplanja van. Keresztbe van rajta, így ha forgolódik éjjel, akkor is marad rajta takaró:-)
2012. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 3 évesemnek ikeás paplanja van. Ikeában vettem, mint ahogy az ágyneműjét is (de varratott ágyneműnk is van).


[link]

2012. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
két éves kora óta Ikeás paplan + huzat. Két méret is van az Ikeában a gyerekosztályon... 100 % hogy ott lapult a polcon mikor nézted.. :)
2012. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!