Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hiszti kezelés - rosszallás a...

Hiszti kezelés - rosszallás a nagyszülőktől, véleményekre vagyok kíváncsi?

Figyelt kérdés

2 éves a kicsi, néha elkapja hisztiroham, mint minden kisgyereket. Ilyenkor be szoktam vinni a szobájába, hadd tombolja ki magát. Na ilyenkor aztán kapom a gyilkos tekinteteket aputól, és mindig megjegyzi, hogy nem akar beleszólni, de minket sose hagytak sírni, stb...

Teszem hozzá, mindig azzal próbálkoznak, hogy "jajj de csúnya vagy, amikor sírsz" meg "nem is foglak szeretni, ha sírsz". Szerintem épp ez a fölösleges b@romság, mert úgyse fogja fel ilyenkor a gyerek, csak tovább ordít még erősebben. Mit gondoltok, tényleg gonosz vagyok ?


2012. máj. 13. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A szakirodalom is ezt javasolja, told elé!
2012. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki ezt : "- De el is lettünk ám kényeztetve, láthatod!!:)"
2012. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. egyébként igazad van, tényleg el voltunk kényeztetve, és sajnos később csúnyán vissza is ütött :(.
2012. máj. 13. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ez a legjobb módszer, eltávolítani, ha nincs közönség, hamar lehiggad.

Hát ha ennyire tudják a tutit a nagyszülők, akkor mondanám, hogy tessék, csináljátok, én meg iszom egy kávét addig :)

2012. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az, ha valakit a szeretet megvonásával zsarolnak, nagyon felháborít!! Ne azért tegyen meg egy gyerek ezt vagy azt, hogy szeretve legyen, hanem mert azt ő akarja! Ha ehhez hozzászokik, abból rengeteg baja lehet. Érzelmi kihasználás!
2012. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig viccnek szántam, de látod eltaláltam az igazságot. Nme kell hogy helyeseljék amit teszel, viccesen szereld le őket! Vagy válts témát!
2012. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!