Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S! valaki linkelne...

S. O. S! valaki linkelne nekem egy oldalt ahol ellenörizhetném kisfiam laboreredményét?

Figyelt kérdés
a gyerek orvos azt mondja h nincs semmi baj de én már nem hiszek neki mert a multkor eléggé rámijesztett van 5 eredmény ami csillaggal van jelölve de épp hogy csak eltér a normál értéktől de azért mégiscsak szeretném ellenörizni h mi az köszönöm szépen

2012. máj. 14. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a francnak idegesíted magad feleslegesen? Ha már mindenképp ellenőrizni akarod az orvosod, akkor vidd el a leletet egy másik gyerekorvoshoz. Az internetes infókkal csak feleslegesen túráztatod magad, mert egyik eredmény sem mond önmagában semmit. Főleg ha éppen hogy csak eltér akkor végképp nincs aggódnivalód. Ezek az értékek nincsenek kőbe vésve. Minden ember más. A határértékek ráadásul felnőttekre lettek kitalálva.
2012. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mindenképpen elszeretném vinni egy másik gyerekorvoshoz! azért köszi a válaszod:)
2012. máj. 14. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:

megnagyobbodott máj???

te vagy az nem?

2012. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem bántásképpen írtam, csak mert mi is így voltunk pár hete, és tudom mit éltem át a hülye netes infók miatt, míg eljutottunk a másik gyerekorvoshoz.
2012. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves első tudom h nem megbántásként írtad :) és kedves második igen az én kérdésem volt az
2012. máj. 14. 11:55
 6/7 anonim ***** válasza:

ha za orvos azt mondja rendben van akkor bizz benne. ha nem bizol keress fel még egy gyermekorvost.

de internet alapján ne nézegesd! jobb szakemberre bizni

2012. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2012. máj. 14. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!