Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit ILLIK tudnia egy lassan 3...

Mit ILLIK tudnia egy lassan 3 éves, szeptemberben ovit kezdő kisfiúnak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 01:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

7. válaszoló vagyok!

Mikor az enyém oviba került, szinte semmit nem volt hajlandó csinálni az elvártakból, borzasztó izgága, nyughatatlan kiscsaj, engem is nagyon sokszor kiborít.

Emiatt nem kell aggódni, most már saját tapasztalatból tudom, hogy az oviba teljesen másképp viselkednek, sokszor megkérdezem az óvó nénit, hogy biztos hogy az én gyerekről beszél? Nem keveri össze valaki mással? :)) Pl itthon még a mai napig nem hajlandó végigülni a kajálást, pedig már 1 éve oviba jár, volt ideje megtanulni, ott ezzel soha nincs gond, öltözni is öltözik rendesen, itthon reggelente fél órát könyörgök neki, hogy egyáltalán neki álljon, oviba öltözik, na jó ott sem túl gyorsan, de azt mondták nem kell neki segíteni, max cipzárt húzni.

Csintalanságot pedig a többi gyerek is követ el, még az is aki áldott jó kölyök.

Nálunk is vegyes csoportok vannak, nagyon sokat tanulnak a kicsik a nagyoktól.

2012. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
8. vagyok. Nálunk is vegyes csoportok vannak. Én amitől még parázok, hogy a fiam éhen fog halni. Iszonyúan válogat!!! Úgyhogy már én is rendelem a kaját, kis adagot, mert elegem van abból, hogy állandóan öntögetem ki.
2012. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! :-)
2012. máj. 18. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!