Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A nagy fiam okt. lesz négy...

A nagy fiam okt. lesz négy éves, a lányom 17 hós, a kis fiam egy hónapos. Akinek hasonló korú gyerekei vannak, hogyan pihen, lazít? Hogy osztja be az idejét? A gyerekek nem féltékenyek? Hogy kezeli a konfliktust a gyerekekkel? ( itt büntire gondolok)

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
NÁlunk még csak kettő van, a nagyobbakkal egyidősek- és a szabadidő csak a képzeletemben van meg... Mi is hármat szeretnénk, én már szeretném, ha meglenne a legkisebb is, de a férjem nem. Mi a nagymama, nagyszülők segítségét szoktuk kérni, úgy hogy elvisszük őket, és visszajövünk. Ez általában a háztartás rendbetételére sem elég... Azzal vigasztaljuk magunkat, hoyg majd, ha nagyobbak lesznek...
2009. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Nálunk anyós csak a kislánnyal foglalkozik, utálom érte. Anyukám meg soha nem ér rá ha én kérek segítséget. Szóval nekünk kell megoldani. Anyós szívesen lenne velük, de csak a lányom miatt, neki mindent megenged a fiamnak nem. Ebből meg inkább nem kérek. A fiamra mindenért rá szól. Mi is azt szoktuk mondani "majd könnyebb lesz, ha nagyobbak lesznek". Bár a nagyobbik fiam nagyon ügyes és okos már. Sokat segít. Szeret velem főzni, meg minden mást segíteni. Igaz így minden kétszer annyi ideig tart, de nem baj, imádom őket. A harmadik babát nem terveztük, csak jött, de örülök, hogy három gyerekem van. Remélem hamarosa Neked is teljesül a három gyerek.

2009. jún. 30. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát majd ha nagyobbak lesznek. :)

Vagy bébiszitter, kedves barátnő, ismerős, rokon aki legalább egy órácskát vigyáz rájuk. Vagy több ember aki külön külön vigyáz rájuk. Vagy egy este legalább lefekvés után, hogy valaki ott alszik és ti elmentek a férjeddel kicsit mulatni, persze egy két órácskára tudtok csak. De az is jól fog esni. Pláne a kicsi ugye még nagyon pici.

2009. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8, 4, 2 éves és 6 hónapos gyerekeim vannak.

Pihenni szoktam, amikor délutáni alvás van. Ilyenkor olvasok, de néha alszom is kicsit. Este 8-kor fekszenek a nagyok, 9-ig befejezem a mosogatást, söprést, hajtogatást, utánna 10-fél11-ig a párommal együtt lazítunk. Szombatonként a 4 évest viszem úszni. amíg ő úszik én is úszom a nagymedencében, nagyon felfrissít.

6 és 7 között kelek, Apósom viszi a nagyobbakat iskolába, ovodába. Ha őket elindítottam, akkor öltöztetem a kicsiket. Tízórai után a legkisebb alszik, ilyenkor főzök és mosok, takarítok. 11 után együtt játszunk vagy sétálunk vagy ügyeket intézünk. Délben ebéd, aztán pihenés. Uzsi után megyünk a nagyokért és különórákra visszük őket. Ezt néha csak a párom vagy az Apukája intézi, pl. ha rossz az idő. Este fürdés, vacsora, tanulás, mese és alvás. Amire akarom, arra mindíg jut időm. A háztartásban nincs segítségem, minden nap főzök, a kicsinek külön persze.

A gyerekek nem féltékenyek különösebben, csak amennyire normális. Néha veszekednek a játékokon, ilyesmi, de semmi extra.

A két nagyobb a szobályába megy gondolkodni, ha nem fogad szót. A kisebbet csak elviszem onnan, ahol rosszalkodik, vagy azt viszem el, amivel nem szabadna játszania.

2010. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!