Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éveken át hordtam magánrendelé...

Éveken át hordtam magánrendelésre gyerekemet betegsége miatt. Most másik orvoshoz viszem több okból kifolyólag. Nem veszi rossz néven az új orvos ha "átmegyünk" hozzá?

Figyelt kérdés

Azt mondták ne mondjam, kinek a betege. De azt nem lehet hogy nem mondom, mert ő adta a gyógyszereket éveken át. Most akkor tényleg készüljek, hogy nem fog jól fogadni minket? ez eddig eszembe se jutott.

Egyébként ez is magánrendelés lesz.


2012. máj. 18. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Mar bocs, de miert lenne merges azert, mert otthagyod a masik dokit es hozza mesz?

gondolom minden betege valaki mastol jon, csak az ujszolottek nem. Termeszetesen nyugodtan mondd meg kihez jartatok elotte

2012. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veszi rossz néven, miért is tenné? Te döntésed volt, hogy korábban kihez viszed a gyereket, ebbe aztán senkinek nincsen beleszólása, sőt köze sem. Ahogy a régi dokinak sincs ahhoz köze, hogy miért viszed el másikhoz, az újnak sincs hozzá semmi köze, hogy miért viszed hozzá. Ne is törődj vele, nem kell neked egy orvosnak se megfelelned. Ha ezért nem fogad jól, akkor ne is menjetek hozzá:)
2012. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy rossz néven venné, ha ezentúl neki fizetsz, mert benne jobban reménykedsz.
2012. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi gyerekorvost váltottunk. Inkább AKITŐL átmentünk, ott láttam sértettséget (talán inkább az asszisztens részéről), de akihez átmentünk egyáltalán. Nálunk ez úgy zajlott, hogy kerek-perec megmondtam a doktornőnknek, hogy szeretném, ha mostantól hozzá járhatnánk és pont. Nem indokoltam semmivel, csak közöltem. Először abban állapodtunk meg, hogy ne kérjük ki a papírjait a lányomnak, azonban amikor már sokadszorra mentünk hozzá, akkor azt válaszolt a dokinő, hogy ha tényleg ennyire ragaszkodunk hozzá, akkor elindítja a hivatalos utat. Mondtuk,hogy igen, az jó lesz, köszönjük.

A régi gyerekorvos sosem nézte a gyerek fülét, valamint "ok nélküli" láz esetén nem tudott mit mondani, míg a másik gyerekorvos átnézte tetőtől talpig és meg is találta az "okot", össze voltak nőve a kisajkai. Ez a két dolog elég volt, hogy lássuk, ki az alaposabb és jobb gyerekorvos. Mellesleg kedvességben is a régi felett van.

Szóval nem hiszem, hogy az akihez átmentek, megharagudna ilyenért.

2012. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésed. Fordítva érteném.

Az új orvosnak nincs mit rossz néven vennie. Sőt, örül, hogy újabb páciense van, és hogy bízol benne.

A régi sértődősködhet, de már úgysincs rátok hatással.

Viszont ahogy az új dokival beszélsz vigyázz, hogy ne nagyon hordd le a régit, mert akkor gondolhatja, hogy ő is így jár. A régi dokival való bajaidat óvatosan adagold, ha kérdezi.

2012. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha magánrendelésre mész,ott meg se kérdezik miért.Csak a pénzt nézik s tök kedvesek.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!