Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nőgyógyász vett táppénzre,...

Adrika kérdése:

Ha nőgyógyász vett táppénzre, visszarendelt magához, de nem tudok aznap menni, csak másnap-de akkor másik orvos lesz-ő is kiadhatja a táppénzes papíromat? Vagy az asszisztens is odaadja, nem is kell hozzá a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességemnél a nőgyógyász adott egy papírt, hogy javasolja a táppénzt.Ezt elvittem a háziorvoshoz, aki adta a táppénzes papírt.Minden hónapban hozzá kell mennem a papírért, nem a nődokihoz.
2011. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem a nődoki vett táppénzre,majd csak akkor ad javaslatot,ha lesz szívhang.
2011. nov. 24. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy volt mint az elsőnek.


Kérdező hány hetes vagy?

2011. nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg?Engem csak akkor vett táppénzre, amikor már volt szívhang.
2011. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász nem vehet táppénzre csak a körzeti, a nőgyógyász csak javasolhatja, hogy menj táppénzre.
2011. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

6+1 hetes vagyok.Ma már volt szívhang is :)

A táppénzes papíromat kiadta a másik nőgyógyász!

Nálunk a helyi kismamákat nem a háziorvos veszi táppénzre,hanem a nőgyógyászat,teljesen mindegy kihez járunk(ezt mondta az asszisztens).

És a nőgyógyászat/vagy terhesgondozás-kinek hogy tetszik- is tart állományba.

2011. nov. 25. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!