Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák ti hol tudtok dolgozni...

Anyukák ti hol tudtok dolgozni ha a gyermeketek apukája nem tudja hozni-vinni oviba a gyereket a beosztása miatt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos sehol.

Barátnők átkérték magukat 6 órásba, főnök bele ment, így tudják vinni hozni.

2012. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én hivatalban dolgozom, 8-16.30 ig. + 40 perc az út jó esetben reggel-este.

A férjem épp vidéken dolgozik, 4 hónapja, és még legalább 3 hónapig ott fog, ő reggel fél 6 kor indul, van h este 9 kor ér haza, a gyerekek már alszanak, nem is találkoznak. Jó esetben 7 kor ér haza.


Reggel 7 kor indulok oviba a 2 gyerekkel, onnan rohanok melóba, aztán rohanok a gyerekekért, és nagyon örülök amikor nem utoslónak hozom el őket. DE sajnos egy héten legalább kétszer utolsók. - nagyon furdal is a lelkiismeret miatta. Viszont pénteken elsőként megyek értük, mert csak 2 ig dolgozom.

Sajnos segítségünk nincs, a nagyszülők vidéken élnek, a húgom a főváros másik részén. Kerestem bébicsőszt, de nem találtam. :-(

2012. máj. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szerencsés vagyok. Dajka vagyok. Aug.-tól abban az oviba leszek én is ahova a kisfiam is jár, mert a miénket bezárják. Akkor majd együtt megyünk, és jövünk haza. Most egyik reggel fél 7-re megyek, fél 3-kor végzek, és fél 4-re megyek érte. Másik nap fél 9-re megyek, fél 5-kor végzek, legkésőbb 16.45-re ott vagyok érte. Attól függ, hogy el tudok hamarabb jönni mint fél 5.
2012. máj. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23.09-es vagyok. Az ovi tőlünk 2 percre van, itt van mellettünk, munkahelyem 5-10 perc biciklivel.
2012. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk mázlink van: kb a lakásunktól 5 percre van a bölcsi és onnan 2 percre az ovi. Én pedig 10 percre dolgozom a városban, szóval az utazgatási időt sikerül így megspórolni magunknak, de a munkaidőm miatt így is bent vannak fél 8 körül és 4 - fél 5-kor tudok értük menni. Ha utazgatnom is kellene a melóhelyre, akkor még többet lennének kénytelenek reggeli meg délutáni ügyeletben dekkolni :S
2012. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos sehol,de keresem a megoldást :S
2012. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Titkárnő-féleség vagyok egy multinál. Háromig idebent vagyok, utána elhozom a gyereket az oviból, otthonról folytatom a munkát késő este, ha elaludt. Be lehet jelentkezni a hálózatunkra távoli asztali kapcsolattal. Nem mondom, hogy könnyű, de senkinek se könnyű gyerek mellett 8 órát lehúzni. Nagy szerencsém van, hogy ilyen rendesek a főnökeim!!
2012. máj. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!