Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeret szagolni benneteket a...

Szeret szagolni benneteket a gyermeketek?

Figyelt kérdés
Fiam 2,5 éves múlt, nagyon anyás, bújós. Sokáig szoptattam és a mai napig van, hogy csak odajön hozzám, bújik egy kicsit és néha megszagol. Olyan ez, mintha ettől kicsit feltöltődne. Van másnak is ilyen vagy hasonló tapasztalata a gyermekével?
2012. máj. 15. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor pici voltam akkor is egyből felismertem édesanyám vagy édesapám "szagát", amit nagyon szerettem.

És ez még most is így van:)

15/F

2012. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bogyo5418 válasza:

én naaaagyon sokáig odabújtam anyukámhoz szinte belenyomtam a fejem a nyakába (de csak neki) és "illatmannát" gyűjöttem (olyan 5 évesen szoktam le róla).Igaz engem nem szoptattak sokáig anyumnak elfogyott a tej 2hónapos koromban,amúgy meg cserfes voltam nem voltam szégyenlős,félős... de a mai napig ilyen vagyok csak most a páromhoz szeretek odabújni "illatmanát" gyűjteni(de csak ő hozzá előtte nem volt ilyesmi kéztetés hogy nyakhoz bújjak)...szerintem személyiség függő,meg az agy egyszerűen összekapcsolja az illatotokat érzésekkel,emlékekkel ilyesmi lehet szerintem. Azt mondják hogy a nő még- hanem is tudja- illatok (feromonok) alapján választ párt így a férfi is. Szerintem ilyesmi is lehet a dologban.

21/L

2012. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a mai napig megismerem anyu illatát :) Pl. szülés után azért is teszik rád vagy adják oda az újszülöttet mert ő inkább így tájékozódik :) Azt hogy ez kinél marad meg később azt nem tudom hogy történik, de látod nincs egyedül a fiad :)
2012. máj. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a párnácskáját és az ágyneműjét szagolgatja mindig.Az utcára is kell vinni a párnát.

Valahogy az megnyugtatja.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban imádtam szagolgatni a szüleimet, főleg a kezüket, úgy aludtam el, olyan jó illatuk volt! :)
2012. máj. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 3 éves lesz a nyáron. Nagyon bújik, Ő is szagolgat, sőt néha meg is nyalogat. Nem szopizik már (2 éves korától bölcsis is) de ha beteg akkor bizony mondja, hogy cici nyamm. Csak és kizárólag ha beteg akkor engedem meg, hogy odabújjon és cumikázzon egy kicsit, mert ez látom, hogy megnyugtatja, és feltölti energiával, sőt gyorsabban is gyógyul :)
2012. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!