Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet tenni? ( Többi alul)

Mit lehet tenni? ( Többi alul)

Figyelt kérdés
Lányom márciusban kezdte az óvodát, szeret járni, nincs vele semmi baj. Van egy kisfiú, akit ha meglát elkezd sírni, és menekül az óvónénihez. A kisfiú különben jól nevelt, tisztelettudó, és 1 évvel idősebb a lányomnál. Megemlítettem a problémát az óvónéninek, azt mondta tudnak a problémáról, beszélgettek a kisfiúval, azt mondta nem történt semmi. A múltkor játszottunk a parkban, és ott volt a kisfiú is, azonnal haza kellett jönnünk, mert a lányom elkezdett sírni. Miért félhet tőle?
2012. máj. 21. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mondja el a kislányod? Mi lenne, ha bábokkal / állatfigurákkal / duplo figurákkal eljátszanátok? Ott vannak az állatok az oviban, reggeliznek, megérkezik a nyuszika, meglátja a macit, sírva szalad a mamanyuszihoz. Ő lenne persze a kisnyuszival. Kérdezd meg, miért fél a kisnyuszi a macitól? Megijesztette, bántotta, valami rosszat mondott neki?
2012. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyit mondott, hogy mindig akar vele futkározni, ő meg nem akar a kisfiúval. De már nem is szokott odamenni hozzá, elég ha meglátja és már szalad az óvónőhöz.
2012. máj. 21. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Máskülönben nem félős a kislány? Barátkozik másokkal? Nincs jobb ötletem az eljátszásnál. Kábé ezer okból félhet tőle: rosszat álmodott vele, emlékezteti valaki másra, mondott valamit olyat, amit a kislányod esetleg félreértett, vagy akár farsangon olyan jelmezt viselt a kisfiú, ami a kislányod számára félelmetes volt és mély nyomot hagyott benne.
2012. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem félős, van sok barátja is. Szerintem az lehet hogy a kisfiú barátkozni szeretett volna vele, de a lányomnak nem jött be.
2012. máj. 22. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!