Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Orion OGPS-02-őre, hogyan...

Orion OGPS-02-őre, hogyan kell igo primo-t tenni (részletek alul)?

Figyelt kérdés

VAn egy fentebb említett gps-em! Nincs hozzá gyári sd kártya, arra lennék kiváncsi, hogy az sd kártyára, milyen mappaszerkezetbe tegyem az igo-t, hogy az fusson a menüjéből elérve?

MERT, ha előhozom a win-ce barátunkat, akkor el tudom indítani az igo-t, de szeretném a gps menüjéből elindítani!

Ha lehet... :)

VAlaki? Ötlet?


2012. márc. 5. 08:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Ehhez az eredeti mappaszerkezetet kéne tudni..

Általában van ilyen:

SD kártya> főkönyvtár MOBILENAVIGATOR benne az IGO a szokásos szerkezettel és az IGO.EXE átnevezve mobilenavigator.exe-re.

Sok kütyün így működik..

Nézd még meg milyen path van sys.txt-ben, annak jó helyre kell mutatni, bár sokszor anélkül is megy.

2012. márc. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!


A mappaszerkezet:

x:mobilenavigator\igo\mobilenavigator.exe


Minden a helyén van, nem akar menni, de nem találom a sys.txt-t!

Azt a flash-en, vagy az sd kártyán keressem?

Gondolom a flash-en, de ott nem találom!

Kerestem a windows mappában, programok között...

Merre lehet?

2012. márc. 5. 10:52
 3/32 anonim ***** válasza:

"x:mobilenavigator\igo\mobilenavigator.exe"

A mobilenavigatorban van az IGO (vagy IGO8(!)), abban a Content, Licence stb mappák és a mobilenavigátor.exe, itt van a sys.txt (de sokszor nem kell), branding.zip stb..

2012. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Rámásold az igo-t a kártyára,belerakod,menü-beállítások-navi mappa(vagy valami hasonló),megkeresed a primo.exe fájlt, két kattintás, ok vagy mentés,ezután a menüből a gps vagy navigáció(ami van)ikonra kattintva indulnia kell.A pna-kon általában így kell beállítani a navigációkat.
2012. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Na pont ez a poén, hogy más készülékekkel meg lehet csinálni azt, hogy beállítod, hogy az sdkártyán hol találja az indítófile-t...

Van:

1.navigáció:(nuku)

2.Média:(egyértelmű)

3.beállítások:

-Fényerő

-idő

-hangerő

-kalibrálás

-nyelvek

-rendszer(ami valójában egy névjegy...)

-fm

-gíári beállítás(restore factory)

-gps info( hány műhold milyen jellel stb...)


Tehát a menüjében nem tudom beállítani!

Win ce alól el tudom indítani, megy az igo ahogy kell, csak indításkor:

Power3mp, menügomb 5mp,megkeresni az igo mappát win ce alkatt, indítani és így megy...

gyorsabb lenne a készülék menüjéből elérni, de nemtudom, hogy kell beállítani, hogy alapból hozzányúljon a gép a karihoz!


( nemtudom jól leírtam-e :D )

Amúgy kösz a választ! :)

2012. márc. 5. 18:44
 6/32 A kérdező kommentje:

Az előző gps-em ( atd... ) az okos volt, pikk-pakk beállítottam, hogy a sajátja, vagy a kártyán lévő menjen... :S

Ez kicsit butább...

2012. márc. 5. 18:46
 7/32 anonim ***** válasza:

Nem értem pontosan..

Van-e navigátor ikon vagy választható-e valahol a menüben.

Ha igen, akkor valószínűleg "rá lehet tenni" az indítást.

2012. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Bekapcs,10mp és megjelenik a menü, a fentebb leírt módon...

Van navigáció gomb, csak hát nincs meg a gyári sd kártya, így nem tudom milyen mappaszerkezet lehet rajta...

Így csak úgy rámásoltam egy másik kártyára egy igo primo-t, és megpróbáltam...

Win ce alatt megy, de a gyári menüben még ha van is "navigáció" gomb, nem megy, mert nem a gyári mappaszerkezetbe tettem az új primo-t a kártyára!


Megvagyok lőve, mert próbáltam gyári sd kártya tartalmat nézegetni hozzá de nem találtam... :(


Kifogytam az ötletből...

2012. márc. 5. 19:33
 9/32 A kérdező kommentje:
hát ha valaki meg tudná mondani, hogy az ogps 02-nek a gyári sd kártyáján milyen mappaszerkezetben van a gyári igo8-a, és hogy gyárilag mi a neve az indítófile-nak(mobilenavigation.exe,igo.exe vagy mi?), akkor egyből el tudnám indítani szerintem...
2012. márc. 5. 19:36
 10/32 anonim ***** válasza:

[link]

Itt láthatod az én PNA-m "belsejét".

Ez egy Hannspree navi, és eredeti ikonja így indítja.

Mint jobboldalt láthatod, az eredeti IGO.exe át van nevezve Hannspreenavi.exere. Erre van "okosítva" a Start.exe.

A baloldalon van még egy trükk. Az Ebook olvaso (ebookold.exeként ott van azért, de persze nem indul) helyett, hogy PNA-n belül tudjak akár írni is, egy WinCe Commander indul, mert Ebook.exe-re van átnevezve, ezért az indul.

Egyébként Commander alól is, betallózva az SD kártyát tudom az IGOt, vagy bármi mást indítani.

Kártyán van Registry Editor, Keyboard, Paint (tudok firkálni, jegyzetelni a képernyőre) stb.

2012. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!