Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyereknek biztonságos...

3 éves gyereknek biztonságos lenne ez az ágy?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 22. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

szerintem a gyerek habitusától meg alvási szokásaitól is függ. én nem merném az enyémnek megvenni, mert ő félálomban/totál kómásan is elindul éjjel pisilni, tuti leesne róla! Ha nyugodt alvó lenne és nem kelne éjjel, lehet hogy be merném vállalni.

Nagyon praktikus a sok tárolási lehetőség, hasonlót néztünk ki mi is neki, csak annak alul íróasztala van + egy polcos rész és csak a feljáró alatt vannak fiókok. De szerintem iskoláskora előtt nem fogjuk megvenni, míg ilyen kis kótyagos-alvamászkáló... és akkor is lehet, hogy inkább csúszdát tetetek rá hogy tutira biztonságos legyen a leérkezése ;)

2012. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát szokott forgolódni az éjjel, de nem vészes. Eddig rácsosban aludt, mert idáig meg akartuk úszni az átjárkálásokat, de mostmár kicsi neki.

Nekem is azért tetszik, mert nagyon praktikus a tárolók miatt, meg nem annyira magas mint egy galériaágy, csak 110 cm.

2012. máj. 22. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Szinte hasonlót rendeltem a 2,5 éves fiamnak, mert érkezik a tesó, és kell neki az (átalakítható) rácsos ágy. Kíváncsi leszek, de én pont a lépcső miatt döntöttem e fajta mellett. Létrásat már nem vettem volna. Bár a fiam nagyon nyugodtan alszik, eddig kb. egyszer találtam megfordulva, szerintem akkor is elindult, hogy átjön, és közben elalaudt :o))

Illetve ha meg lehet vele beszélni, hogy az ágy csak alvásra való, és ott fent nincs ácsorgás, csak ülés és fekvés, akkor szerintem nem lesz baj. Nem hallottam még, hogy emeletes ágyról potyognának le a gyerekek, mert "életkori sajátosság" lenne a leesés :o)) Kezdetektől állítsátok fel a szabályokat és akkor szerintem minden rendben lesz. Alvás közben nem tud leesni, mert magasított az oldala gondolom. Én nagyon sok ilyen ágyat nézegettem, de ha előbb látom ezt (még nem láttam) akkor lehet ilyet rendelek én is :o)

2012. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a férjem csinált hasonló ágyat,a lányom 4 éves korától ott alszik,a miénk sokkal magasabb 170cm magas.Soha nem volt gond.Meg fogja szokni.
2012. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még annyi, hogy eredetileg olyan ágyat akartam, amihez való baldachin. Szerintetek ehhez lehet baldachint rakni? Nem is igazán használatra, csak úgy dísznek lógna a hátulján meg a két oldalán.
2012. máj. 22. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!