Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti boldognak és jó anyának...

Ti boldognak és jó anyának éreznétek magatokat ha 2-3-4 éves gyereketek nem tiltakozna amikor nagyszülőhöz kell mennie, és szívesen menne netán ő kéri kifejezetten két három hetente több napra hétre?

Figyelt kérdés

Oké, hogy szereti a nagyszülőt és szeret vele lenni és hogy ez fontos. És jó hogy van egyáltalán nagyszülő akit érdekel a gyerek. Én anyaként nagyon nem érezném jónak magam, ha a gyerekem ennyire nem hiányolna, és nem tiltakozna hogy nélkülem kell legyen. Vagy ez teljesen egészséges dolog? Nem tudom beleélni magam mert nekem nem voltak nagyszüleim, és a gyerekeimnek sincsen.

Az is egészséges a gyerek pszichéje szempontjából ha végülis félig a nagyszülők nevelik? Nem úgy van hogy nagyrészt a szülő kéne nevelje és a nagyszülők csak besegítenek valamennyit?


2012. máj. 23. 12:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
53%
igen,rossz anyának érezném magam,és biztos tennék is ellene,sőt ez az állapot el se jutott volna idáig.Amit te irtál az majdnem megosztott gyermektartásnak mondható.ebbe meg nem mennék bele,elmehet a gyerek 1 héten 1,2 nap vagy naponta 1 órát,vigyék el kirándulni,kényeztessék,arra valók a nagyik,de ez a felálás,hogy 1 hét nálad 1 hét nála hát az az állapot nem állhat fenn,és igen,rossz anyának érezném magam.
2012. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
4 éves gyerek 1 hétig ne hiányolja az anyát az valami elképesztően nagy baj. Bele se merek gondolni mi lesz szegény gyerekkel később.
2012. máj. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, végig olvastad a válaszokat kommenteket? Nme arról van szó hogy 1 hétig nem hiányolja, hanem, hogy az év 365 napjából kb 182 napot anya nélkül van és ez idő alatt nem hiányolja anyát, sőt ha otthon van is nagyihoz akar menni. Szerintem ez már baj!
2012. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Bocsi, most olvastam még egyszer a válaszod, lehet hogy félreértelmeztem!
2012. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
17. vagyok. Nálunk is van kistesó, és pont az a lényeg, hogy ha anyukáméknál van a nagy, akkor ott ő a központ, mindenki vele foglakozik, nem kell alkalmazkodnia stb. Én is pihenek egy kicsit, hogy csak 1 gyerekkel kell foglalkoznom, és sokkal kipihentebben, kiegyensúlyozottabban várom haza a nagyot.
2012. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!