Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Már kikészülök attól,...

SOS! Már kikészülök attól, hogy kisfiam aki 3 éves lesz rugdos és verekszik ha valami nem tetszik neki!? Mit tegyek, nem ezt látta itthon!

Figyelt kérdés
Elkeseredtem !
2012. máj. 24. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Hát én rácsapnék egy jó nagyot a fenekére...nem tudom hogy próbálod megértetni vele, hogy ezt nem lehet, de úgy látszik nincs túl sok siker...
2012. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Rácsap valaki a valagára vagy a kezére csak azt tanulja mge belöle, ha anya mérges csap, ha én mérges vagyok akkor csapnom kell.
2012. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez nem igaz!!de nem fogok itt vitázni,mert nincs értelme....


tedd büntetésbe ha ilyet csinál, ültesd bünti padra 3 percig és addig ne engedd, hogy felálljon, vidd vissza, ha elmegy!

előbb-utóbb csak megtanulja....reméljük...

2012. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Alkalmazhatod a büntisarkot ahány éves annyi percre tedd oda! Ha nem használ akkor a játékát kell elvenni amit visszakaphat ha jól viselkedik! Illetve nekünk még bevált az is, hogy ha hisztizik úgy teszünk mintha nem látnánk, kérdezgetjük, hogy hova tűnt a gyerek stb ez kizökkenti és csak akkor válik újra láthatóvá ha lehiggadt...
2012. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

az elsővel értek egyet, á kell csapni a kezére és a fenekére, majd megtanulja, hogy fáj amit ő csinál és ilyet nem szabad.


Ismerősöm amikor a gyereke harapós korszakban volt és az istenért sem akarta abba hagyni visszaharapott neki, épp annyit hogy érezze, hogy fáj amit csinál, onnantól fogva nem harapdált.


Meg kell neki is tapasztalni, hogy amit csinál az rossz dolog és a másiknak fájdalmat okoz vele

2012. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4.hát ez nagyon aranyos!:)

én is ezt fogom alkalmazni, ha gyerekem lesz! Azért kíváncsi lennék milyen arcot vág, amikor úgy tesztek, mintha nem látnátok őt :D

2012. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Szia.

Nem vagyok verekedős anyuka ezt már az elején leszögezném.Az én gyerekem is volt ilyen korszakban,és én bizony rácsaptam a kis lábára,ha rugdosott és megkérdeztem tőle neki,hogy esik mikor én verekszek.Aztán volt,hogy erélyesen rászóltam,hogy ne merészaljen megütni,mert nagyon megbánja.Mondhatják,hogy szépen kell vele megbeszélni stb.azt értem el vele,hogy körberöhögött.Igen gyorsan megtanult leszokni a verekedésről.

2012. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
A lehető legrosszabb dolog az ha úgy teszünk mintha a gyerek nem lenne ott, mert valami lelki zavart okozhat nála, ezt épp napokban egy szakember írásában olvastam
2012. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Kisfiam elég agresszív volt kicsinek,épphogy elkezdett járni, 14 hónapos volt mikor már a falat verte,ha nem tetszett neki valami.Persze mindig rászóltam,megfogtam,mondtam neki, hogy így nem viselkedhet,de nem igazán használt.

Aztán 1,5 évesen egyszer dühből nekem jött mert valami nem úgy történt ahogy ő akarta,megcsapott, na akkor megfogtam,megmondtam neki, hogy így nem viselkedhet 2 nagyot ráhúztam a pelenkás fenekére, és még egyszer elmondtam neki, hogy soha többé meg nem lássam, hogy így viselkedik.

És tudjátok mi az érdekes?Hogy lelkileg az ég világon semmi baja nem lett, csak éppen azóta nem verekszik....

2012. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

4. vagyok!


[link]


Nem okoz lelki zavart a láthatatlanság "játék" és ezt egy nagyon okos ember ajánlotta Ranschburg Jenő!

2012. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!