Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet nyáron melegítő...

Hol lehet nyáron melegítő nadrágot kapni elfogadható áron 2,5-3 évesnek?

Figyelt kérdés
Kisfiam ősszel kezdi az ovit, szeretnék neki apránként ruhákat (pólók már vannak). Benti cipőt csak augusztus végén veszek, de melegítő nadrágot nem találok most sehol.
2012. máj. 24. 14:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A H&M-ben mindig van, igaz kicsit drága (kb. 2000 Ft/db), de azok garantáltan jól bírják! Meg hát nem utolsósorban tutijó szabású és anyagúak :)
2012. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Bp-en Lehel téri piacon, Ázsia Centerben vettem vékony, pmut szabadidőnadrágokat 2,5 éves fiamnak. 1300 ft-ért.

Sajnos turiban én is 1db-ot tudtam kifogni. Teszvesz-en vaterán nem találtam. Pedig bölcsis, játszós nadrágnak kellett volna. De kénytelen voltam újat venni...

2012. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!