Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan hogy a stressztő...

Létezik olyan hogy a stressztől 37.9 es láza legyen egy 4.5 éves gyereknek? bővebben lent.

Figyelt kérdés
A fülészetre mentünk orrmandula műtéthez időpontot egyeztetni. nagyon félt tole azt tudom. reggel hasmenése volt de aztán nem. végülis nem jutottunk be a dokihoz igy hazajöttünk. akkor mértem meg most. de most egy két óra elteltével már csak 37.2. alszik épp.

2012. máj. 24. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
37.2 az nem láz de még hőemelkedésnek is kicsi
2012. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy beszedett valami vírust?


Esetleg nem próbáltál meg valami könyvet szerezni és mutatni a kórházról, amiben gyerekeknek mesélnek róla? Csak, hogy hátha nem stersszel annyira.


(A gyerekkoromban nekem volt: Csaba kórházba megy a címe)

2012. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most ezt találtam:

[link]

[link]

2012. máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,én kiskoromban évekig minden Szenteste belázasodtam annyira 'felspanoltam' magam mit hoz a Jézuska ;).
2012. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!