Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Maszturbál a 16 hónapos lányom?

Maszturbál a 16 hónapos lányom?

Figyelt kérdés
Hihetetlen amit apával pár napja tapasztalunk.A kicsi lányunk a kis nyusziját maga alá tömi hason fekve, és ÚGY mozog!!Értitek..Ez az??Normális ez?Vagy mi ez?
2012. máj. 24. 17:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nincs rajta pelenka?
2012. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
nem hogy töletek látta???és leutánozta?
2012. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Van rajta pelus.És nem..nem csinálunk ilyet előtte!!
2012. máj. 24. 17:49
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Lehet az, bár nem masztinak hívnám. Már odabent az anyaméhben is megkezdődik a szexualitás felfedezése, ez főként kisfiúknál , akik játszanak a fütyijükkel. Felfedezte a lányotok, h jó neki ez a dörgölődzés. Nem szabad megfedni, meg csúnyán nézni rá, el fog múlni, aztán serdülőkorban megint előjön....
2012. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
nem ugy értem elött csakhogy nem e nyitott rátok ilyesmi
2012. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
leszidni nem szabad el kell terelni a figyelmét mással ,nem kell tudomást venni róla
2012. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan régen olvastam egy ilyen kérdést, de akkor kisfiúról volt szó. Én személy szerint nem tapasztaltam ilyet a fiamnál, jó persze ő is szokta fogni a kukacát, meg néha játszani vele, ha épp teszem tisztába, de nagyon ritka és nem feltűnő.

Akkor több anyuka is írta, hogy ez tök normális, mert ők is rájönnek, hogy ez jól esik nekik. Biztos először kétségbe esik az ember, hogy úristen, de többen is írták, hogy az ő gyerekük is csinálja. Szóval én tényleg nem tudom, hogy normális-e, valószínűleg igen, csinálják más gyerekek is.

2012. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kétségbe nem vagyok esve, csak furcsa számunkra.Kezdeni nem kezdünk vele semmit csak nézzük..Vagy elmegyünk mellett..ennyi.
2012. máj. 24. 18:07
 9/16 anonim ***** válasza:
14%
Hát ilyen van sajnos, érdemes lenne megemlíteni a védőnőnek. Csinálni nem tud semmit, de valami érdemlegeset biztos tud mondani.
2012. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A lányom is szokott, ő 15 hónapos.

A fürdőkádban a mutatóujjával piszkálja a punciját. És igen, a csiklójánál. Meg múltkor az egyik fürdő játékot is odadörzsölgette.

Tőlem/tőlünk ilyet nem látott, a gyerekorvos szerint ez ösztönös. Nem kell vele foglalkozni, majd kinövi. Ha meg nem, akkor meg kell tanítani, hogy ezt csak otthon szabad csinálni, bölcsiben, oviban nem.

2012. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!