Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2éves körüli gyereketek...

2éves körüli gyereketek alszik még nappal?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam olyan jókat alszik még nappal,viszont szomszéd kislány sokszor nem alszik egész nap.Vajon az én kisfiam csak azért alszik el mert leteszem aludni de mondjuk el lenne nélküle is?2-3 órát alszik nappal.
2012. máj. 27. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2 éves és még minden nap alszik 3 órát délben,ha nem rakom le nagyon fáradt és nyűgös
2012. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 éves a kislányom, ebéd után magától megy az ágyába, annyira fáradt. Bölcsis lesz ősztől, ott is ebéd után kötelező alvás van, ilyen korú gyerekeknek kell a pihenés. Nem tudom, hogy a szomszéd kislány mit csinál délelőtt, de lehet, hogy nem fárad ki annyira, mert mi például mindig lemegyünk sétálni, játszótérre, szaladgál, motorozik, csúszdázik, van hogy már hazafele nagyokat pislog és ásít. Volt rá példa, amikor vendégségben voltunk, hogy nem aludt el ebéd után, mert úgy fel volt pörögve, viszont este 6-ra olyan nyűgös és hisztis lett, alig bírtunk vele.
2012. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2 és fél éves fiam van,ő is alszik másfél-2 órát minden nap.
2012. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23 hós lesz a kislányom és ebéd után alszik másfél-3 órát.
2012. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mához egy hónapra lesz 2 éves a lányom és 2-2 és fél órát alszik délben...
2012. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

21 hónapos kisfiam másfél órát alszik délben.

Lányom két és fél évesen már egyáltalán nem aludt délután, ha valahogy mégis sikerült rávennem, akkor éjfél előtt képtelenség volt elaltatni. Amióta nem kötelezem délutáni alvásra, este nyolctól reggel hétig szépen alszik.

2012. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2-3 órát alszik még ebéd után.

Nagy ritkán viszont előfordul, hogy nem akar aludni. Havonta 2-3 alkalom.

2012. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy "átlagos" 2 éves gyerek még bőven alszik nappal.

Nagyjából 5-6 éves korukig alszanak a gyerekek.

2012. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az a jó, ha alszik.


3 éves lesz a lányom és még mindig képes 2-3 órát durmolni ebéd után. Sajnos bölcsiben másfél óra után felkeltik :( napirend na igen....olyankor nagyon nyűgös itthon délután.

2012. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Óvodában is alszanak ebéd után még. A legtöbbje legalábbis.
2012. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!