Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Ovis ballagásra kisfiúnak mit...

Ovis ballagásra kisfiúnak mit illik vinni?

Figyelt kérdés
Valami kis dologra gondoltam, mert azt mondták semmi sem kell, de azért én mégis szeretnék csak valami kis jelképes dolgot adni. Mit vigyek?

2012. máj. 27. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet olyan virágot köttetni, amiben van kisautó belekötve vagy édesség vagy plüssállat! Vagy papírboltban lehet venni ajándékutalványt, amit iskolakezdésre fel tudnak használni, így a kisfiú ki tudja választani magának a tolltartót vagy füzetborítót akár
2012. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg! Igazad van, valami iskolakezdési dolgot fogok venni... Csak valami olyasmire is gondoltam, amiről később is eszébe jut, hogy tőlem kapta, és hogy mire kapta... De ettől függetlenül köszönöm az ötletet. Ha valakinek van még más is azt is szívesen fogadom.
2012. máj. 27. 20:03
 3/6 anonim válasza:
Van egy könyv, a Gyere velem iskolába. Ha nekik nem árulták esetleg oviban, és nincs meg, akkor szerintem azt is megveheted, és nálunk úgy szokás, hogy a könyv elejére írunk valami szépet, hogy milyen alkalomból, kitől, kinek, mikor kapta, stb. Vagy másik könyvvel is lehet ugyanezt :) Viszont ha a szülők oldalát nézem, az ajándékutalvány tényleg hasznos. Kérdés, hogy mennyit akarsz rá költeni.
2012. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg egy kisautó, és ha szeretni, 1db Kinder tojás?

Én állítólag azt kaptam és nagyon örültem neki.

2012. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket!
2012. máj. 28. 10:50
 6/6 anonim válasza:
Ha apró iskolakezdési dolgokat vagy bármi más kis apró játékot keresel, tudom ajánlani a mindenkiaruhaza.hu webáruházat.
2012. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!