Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagásra milyen ruhába...

Ballagásra milyen ruhába illik menni, ha vkinek a ballagási ebédjére meg "bulijára" vagyok meghívva? 13/L

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg ,hogy csinos legyen , mehetsz koktélruhában is ,ami bármilyen színű lehet ,de az is jó ,ha egy farmerhez felveszel egy csini pólót ,ami kicsit ünnepiesebb ;)
2012. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a farmert kerülném a helyedben, esetleg akkor belefér ha fekete, vagy bézs, vagy fehér, de egyébként nem.
2012. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen sötétkék cagy fekete farmerre gondoltam ,ha általános iskolai ballagásra megy ,akkor szerintem még jó.
2012. máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*vagy
2012. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

oké, köszi :) általános iskolai

sötét piros(kicsit barnás, de nem bordó) farmer?

2012. máj. 16. 14:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy milyen viszonyban vagy a meghívóddal. Szűk családi körben, vagy ha közeli barátodékhoz mész, akkor kb. tökmindegy, hogy mit veszel fel, az a jó, amiben jól érzed magad.

Ha viszonylag távolabbi ismerősödhöz mész, és mondjuk a társaságban sokan vannak a felnőttek (mondjuk különösen a nagyszülők), akkor, irántuk való tiszteletből, illik valami ünnepélyesebbet felvenni. Júniusban jó választás lehet egy sötét szoknya, valamilyen világos blúzzal.

Ezenkívül, ha inkább fiatal társaság lesz, de továbbra is formális a viszonyotok, akkor pedig mondjuk koktélruha, rossz időben esetleg egy kosztüm, lényeg, hogy elegáns legyen (női ruhákban ezen a szinten már nem vagyok otthon).

A főszabály azonban mindig az, hogy te jól érezd magad benne, ezen felül illik figyelembe venni a társaság elvárásait.

2012. máj. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Brombola válasza:
Én ilyenkor úgy szoktam, hogy megkérdezem a meghívó félt. Lehet ciki, de így mindig biztos támpontot kapok.
2012. máj. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem családtag, igazából szomszéd, de jó barátságban vagyunk. A koktélruhát meg a túl elegáns dolgokat sztem hanyagolom, mert, ez most lehet h hülyén hangzik, de mi kicsit olyan.........hogy mondjam.......szoval falusiak vagyunk és nálunk nem szokás TÚL kiöltözni( ezalatt persze nem azt értem, hogy TILOS elegánsnak lenni, csak amíg máshol egy pl. szülinapi buliba koktélruha, kiló smink, magassarkú csinos kis táska....-ba mennek, ez nálunk kb. farmer, sima póló, sportcipő, teló zsebre.... mert úgyis koszosak meg vizesek leszünkXD szoval értitek ugye mit szeretnék mondani

.........

visszatérve az eredeti témára, gondolkoztam, és szerintetek jó egy farmer, meg egy barna, lezser ing?

2012. máj. 20. 13:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó.
2012. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké, köszi:)
2012. máj. 22. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!