Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoknyához adsz harisnyát a...

Szoknyához adsz harisnyát a gyerekedre ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kb. 25 fok volt ma és napsütés.

2012. máj. 30. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A lányaim zokniban, leggings-ben és szoknyában vannak. Reggel még nem volt olyan meleg, úgyhogy én nem engedtem el őket egy szál szoknyában. Egyébként ők fázósak.
2012. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most délutánra nagyon meleg lett nálunk, 28 fok. Csak szoknya volt rajta. Változó, hogy adok-e rá. Attól függ, napközben, vagy reggel, késő du. megyünk-e ki. Meg tényleg nagyon változékony az idő, vittem magammal hosszú nadrágot, de meleg volt.
2012. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak szoknya volt rajta is, rajtam is.
2012. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen idő van.Ha dögmeleg van akkor ne,de viszont ha változékony idő van akkor nyugodtan.Az a legjobb módszer,ha mondjuk mentek valahová,csomagolj be neki egy harisnyát,és ha szeles-hűvös idő lesz akkor kell ráadnod.Rengetegen alkalmazzák ezt a módszert,örülök,ha segítettem a válaszommal!
2012. máj. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Reggel még mindenképpen adnék rá, ha mondjuk viszem oviba. Aztán, ha meleg van, akkor úgyis szól és leveszik róla.

Ma is reggel hosszú nadrágban mentünk, de bent van a zsákjában a térdnaci, ha mennek ki ugrálóvárazni, már valószínűleg az lesz rajta. Meg a terembent is megel van, de reggel, amikor fáradt, akkor ő még fázik.

2012. máj. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!