Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatiszta, de nem ül rá a...

Szobatiszta, de nem ül rá a bilire, wc-re?

Figyelt kérdés

Fiam 2,5 éves, 3 hete levettem a pelust, mára teljesen szobatiszta, alvásnál is, de:

nem hajlandó ráülni sem a bilire, sem a wc-re! Szerencsére fiú, így a pisilést állva megoldja a wc-be, kakinál meg kér egy pelust, abba elvégzi, majd levesszük.

Tapasztalt már ilyet valaki? Hogy tudnám rávenni, hogy ráüljön a wc-re? Jó lenne, ha a kaki is oda menne már, illetve ülve egyedül is tudna pisilni, mert állva még nem tud célozni:)


2012. jún. 1. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel nagy és okos, és ügyes a fiad, zökkentsd ki valahogy ebből a dologból. Válasszon egy csodás wc szűkítőt magának, amit használ is. vagy mond neki, hogy veszel neki egy ajándékot, ha nem kakil többet a pelusba.
2012. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én fiam is állva pisil, eleinte én segítettem neki, majd tettünk a wc-be wc papírt és az volt a feladat, hogy oda pisiljen.

A wc szűkítőt meg telematricáztuk verdás matricával.

Persze így is kétnaponta wc takarítás, és van hogy bekakil a gatyába, ha nem veszem észre.

Tavaly márciusban került le a pelus, most 3,5 éves. Éjjel nincs már ugyan pelusa, de ha nem mellettem alszik hanem a helyén a másik szobában, akkor már csak arra ébred hogy bepisilt. ha mellettem van és észlelem hogy kezd nyugtalanul aludni akkor kiviszem pisilni.

2012. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!