Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok nekem olyan gyerek...

Tudnátok nekem olyan gyerek játékot ajánlani ami egy 3-éves kis fiú figyelmét teljesen leköti? Ugyanis idáig akármilyen játékot adtam neki max pár percig érdekelte.

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem félsz a rendetlenségtől akkor pl só-liszt gyurma, nem kell formákat produkálni egyból, de imádnak benne tapicskolni. az én fiam mai napig jobban elvan fakanállal, fedővel edényekkel mint a saját játékaival pedig már 5 éves.
2012. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a puzzle köti le teljesen, vagy a duplo építés.
2012. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mint nálatok!! Egy van: a tépőzára gyümölcsök, amit fel kell vágni.. na ezzel talán fél órát is elvan!


link:

[link]


[link]

2012. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is olyan volt régen,hogy pár percnél többet nem töltött egy játéknál.

Most volt 3 éves május elején.

Karácsonykor kapott egy Wow kukás autót.3,5 órán keresztül játszott vele,úgy,hogy se kép se hang nem érdekelte.Rendesen meglepődtünk.Teli találat volt ez az ajándék:)


[link]


Most a szülinapjára egy tűzoltó autót kapott meg egy traktort.Ezekkel is minden nap játszik legalább fél órát...ha nem többet.

2012. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom a puzzle-t imádja!
2012. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!