Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1.5-2 éves gyerekeke anyukái....

1.5-2 éves gyerekeke anyukái. Tippek?

Figyelt kérdés
Ti mit főztök ebédre? Az elmúlt másfél hétben minden lehetséges kaját megfőztem és kifogytam az ötletekből...

2012. jún. 5. 06:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Márminthogy ma ?


baconba tekert husi lesz burgonyapürével és gyümölcsleves.

tegnap borsófőzelék volt rántott párizsival - az volt a nem husis nap.-

holnap talán gombapöri lesz vagy más zöldséges étel.aztán a hét végére kebap sok friss zöldséggel . a hétvégén töltött káposzta j. hétre pedig lasagne-t fogok összeütni egy tepsivel.

2012. jún. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ma krumplis tészta lesz,holnap pedig paradicsomos húsgombóc.
2012. jún. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

tegnap: kapros-tejszínes csirke tésztával

ma: paprikás krumpli virslivel, uborka salátával

holnap:gulyás leves, rizsfelfújt

2012. jún. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Uhh lasagnet nem mostanában volt.Meg is van a mai ebéd. Köszii! :D
2012. jún. 5. 07:07
 5/11 anonim ***** válasza:
nagyon szivesen örülök hogy segíthettem.!
2012. jún. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát örömmel kukkantottam ide be , de abböl a gyerekem szinte semmit nem ezsik meg a borsófözeléken túl.


nekem az a bajom, hogy hús messzoiröl kiköpi a gyerek, csak zöldséget enne megállás nélkül, se tészte semmi ilyet nem eszik meg. minden héten van borsó, répa, brokkoli, karfiol, spenot, de semmi féle tésztát nem eszik meg, ilyen húsfélés dolgot nem nem tudok csinálni.


Holnap lehet megpróbálom a paprikás krumplit, de az sem tuti szerintem neki.


ma spenót lesz, az tuti benyomja, de minden nap nem ehet azt. még édeset sem eszik meg semmit.

2012. jún. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszolónak: a te babád és az enyém akkor remekül kiegészítenék egymást :). Nálunk csak azok mennek, amiket a tied nem eszik, és fordítva.


Tegnap a kis válogatósom evett sült husit (hétvégi grillezés maradéka, csirkemell és tarja), meg a petrezselymes újkrumpli is lement almás-banános bébiétellel nyakon öntve. Én már ilyen vad dolgokkal is kísérletezek, hogy egyen.

A rakott zöldségeket szeretitek, Kérdező? Nálunk még azok nagy kedvencek, karfiollal, kelkáposztával főleg.

2012. jún. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És a kis hölgy igényeihez igazodva, sajtos-tejfölös tészta. Bár azt akkor szoktam neki adni, ha mi gombapörit eszünk, de egynek jó.
2012. jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akinek a zöldségeket szereti a babója: rántott cukkini, rántott tök (enyémek imádják!), cukkiniből pörköltet is lehet csinálni, dobhatsz hozzá egy padlizsánt is, szeretni fogja a pici. Vagy a töltött cukkini is finom - kikaparod a közepét, ugyanolyan töltelék megy bele, mint bármilyen töltött húsfélébe (máj nem, bár van aki szokott, de mi soha), vághatsz alá krumplit, az egészet be a sütőbe, nincs vele gond és finom is!
2012. jún. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tegnap gomba pöri,ma paprikás burgonya, holnap gulyásleves, túrófánkkal

De volt a napokban karfiolleves, rántott husi, sárgarépafőzelék csirkemmellel

2012. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!